Hasseland znów wkracza do Cyberii

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się za granicą
Cudzoziemiec 1

Re: Hasseland znów wkracza do Cyberii

Post by Cudzoziemiec 1 »

Mikroświat ma w dupie upadłą Solardię. Na serio. Nie będzie żadnej wojny mikroświatowej :D
Roland

Post by Roland »

Atakowałbym tylko po to by wnerwić Witta.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Krzysztof Hans
Gadu-Gadu: 7260161
Tlen: poland1020
Location: Mikr. Trizondal (Rottera) i Sarmacja (Eldorat) / Real. Trzciana k. Bochni

Post by Krzysztof Hans »

Raczej w tym konflikcue bylibyśmy Rosją a nie USA. Nie mniej sprawa wygląda na tyle poważnie, że Cyberii trzeba bronić by wskutek działań Hasselandu nie chcący nie oberwało inne państwo będące w sąsiedztwie obydwóch stron konfliktu.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Konfederacji Sclavinii
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska.
-----
Postaw na Novą Sclavinię - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Eddard Noqtern
Gadu-Gadu: 0

Post by Eddard Noqtern »

Spokojnie, żadna interwencja czy wsparcie nie są już potrzebne, bo Królestwo Hasselandu kontroluje już w pełni i niepodważalnie ziemie cyberyjskie. Jeśli jednak myslicie o jakichś podbojach - przypominam że Cyberia o tylko część Solardii, która leży odłogiem. ;)
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Remigiusz L.

Post by Remigiusz L. »

Eddard Noqtern wrote:Spokojnie, żadna interwencja czy wsparcie nie są już potrzebne, bo Królestwo Hasselandu kontroluje już w pełni i niepodważalnie ziemie cyberyjskie. Jeśli jednak myslicie o jakichś podbojach - przypominam że Cyberia o tylko część Solardii, która leży odłogiem. ;)

Pewnie i tak nas tam wyprzedzi Brodria :D
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Image
Eddard Noqtern

Post by Eddard Noqtern »

Hmmm... Brodria tak daleko się chya nie zapuści. poza Nordatę jeszcze nie wyszła.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Daniel von Witt

Post by Daniel von Witt »

RCA wrote:Nie sądzę by pozwolenie pana premiera było nam do czegokolwiek potrzebne.

Nie wiem dlaczego moje słowa zabrzmiały dla Pana jako wyraz pozwolenia, kiedy to dla mnie tak nie brzmiały... Atakujcie dowolne ziemie niczyje. W tym sarmacka armia jest zaprawiona. Potrafi wymyślić sobie wroga i jeszcze tracić ludzi podczas zmagań z tą zjawą.

(-) Daniel von Witt
Roland

Post by Roland »

Daniel von Witt wrote:
RCA wrote:Nie sądzę by pozwolenie pana premiera było nam do czegokolwiek potrzebne.

Nie wiem dlaczego moje słowa zabrzmiały dla Pana jako wyraz pozwolenia, kiedy to dla mnie tak nie brzmiały... Atakujcie dowolne ziemie niczyje. W tym sarmacka armia jest zaprawiona. Potrafi wymyślić sobie wroga i jeszcze tracić ludzi podczas zmagań z tą zjawą.

(-) Daniel von Witt

Rzekł człowiek czyniący zarzuty Sarmacji za Awarę, a bijący brawa Hasselandowi w analogicznej sytuacji :) Pan idzie z Zanikiem porozmawiać w areszcie, tam przynajmniej poziom absurdu jest obustronnie wyrównany.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Daniel von Witt

Post by Daniel von Witt »

Roland wrote:Rzekł człowiek czyniący zarzuty Sarmacji za Awarę, a bijący brawa Hasselandowi w analogicznej sytuacji Pan idzie z Zanikiem porozmawiać w areszcie, tam przynajmniej poziom absurdu jest obustronnie wyrównany.

Zdecydowanie coś się Panu pojebało pod czaszką. Sarmacja zaatakowała państwo, z którym negocjowała, które było słabo aktywne, ale posty na forum się pojawiały. W przypadku Solardii mamy "kraj", który został wessany w Internet i śladu po nim nie ma, a zanim to się stało kompletnie nic się w nim nie działo poza opadłym z kosmosu testamentem-fałszywką. Po Panu spodziewałbym się więc trochę większego obiektywizmu i mniejszej zajadłości w śledzeniu moich wypowiedzi. Trochę wiedzy, pomyślunku, a mniej wścieklizny.

(-) Daniel von Witt
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Daniel von Witt wrote:

(-) Daniel von Witt

To może jakieś dowody na te ataki ziem niczyich Panie von Witt?
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Locked

Return to “Zagranica”