Król Dreamlandu abdykuje

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się zagranicą
Awatar użytkownika
Konrad Friedman
Gadu-Gadu: 0

Re: Król Dreamlandu abdykuje

Post autor: Konrad Friedman » 8 sie 2017, o 14:18

U nas też są inby, spokojnie.
Obrazek
[gotyk]/—/ Konrad J. bar. Arped-Friedman

Kanclerz[/gotyk]
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
ДЯIП

Post autor: ДЯIП » 8 sie 2017, o 14:20

Konrad Friedman pisze:U nas też są inby, spokojnie.
I gimby
Obrazek

Awatar użytkownika
Vladimir
Gadu-Gadu: 12360609

Post autor: Vladimir » 8 sie 2017, o 19:32

Fryderyk Orański pisze: U nas przynajmniej dzieją się jakieś inby i coś ciekawego, a nie stałość i stagnacja Sarmacji ;)
Tak, dziś się dzieje wiele w Dreamlandzie, ale w zasadzie przez całe panowanie Alfreda była posucha i narzekania Senancoura i Witta na króla, choć sami nie robili nic kreatywnego. Przypuszczam, że gdy emocje wywołane abdykacją opadną, znowu będzie u was niemiłosiernie nudno.
ДЯIП pisze:
Konrad Friedman pisze:U nas też są inby, spokojnie.
I gimby
A w Sarmacji to niby co? Sami studenci prawa i informatyki?
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
diuk Abvienolheimu, wicehrabia Tselebormu

Daniel von Witt

Post autor: Daniel von Witt » 8 sie 2017, o 20:54

Ojoj, jakie marudzenie. Zapomina Pan jedynie o jednym "drobnym" szczególe: komunistycznym rządzie, który w dużej mierze jest odpowiedzialny za powstały chlew, a który przecież odznaczał się "nadzwyczajną" pracowitością.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Vladimir
Gadu-Gadu: 12360609

Post autor: Vladimir » 8 sie 2017, o 22:34

Chlew to Wy też robiliście, wchodząc w głupie rozmowy z Karbim. Później się dziwicie zarzutom, jakoby utrzymujecie trolla dla własnej aktywności.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
diuk Abvienolheimu, wicehrabia Tselebormu

Awatar użytkownika
Yennefer

Post autor: Yennefer » 8 sie 2017, o 23:00

Daniel von Witt pisze:Ojoj, jakie marudzenie. Zapomina Pan jedynie o jednym "drobnym" szczególe: komunistycznym rządzie, który w dużej mierze jest odpowiedzialny za powstały chlew, a który przecież odznaczał się "nadzwyczajną" pracowitością.

(-) Daniel von Witt
Zrzuca Pan całą winę na komunistów, jednocześnie nie zwracając uwagi na własne przewinienia. Proszę Pana, czy zadał Pan sobie kiedyś takie pytanie, "czy aby jestem na tyle krystalicznie czysty, by móc wydawać osądy wobec innych ludzi?" Ręczę panu, że samemu popelniajac błędy, nie jest Pan na tyle kompetentny by móc sądzić innych. Proszę nie zapominać, że będąc człowiekiem Pan także popełnia błędy.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach

Daniel von Witt

Post autor: Daniel von Witt » 9 sie 2017, o 10:22

Vladimir pisze:Chlew to Wy też robiliście, wchodząc w głupie rozmowy z Karbim. Później się dziwicie zarzutom, jakoby utrzymujecie trolla dla własnej aktywności.
Proszę mi powiedzieć skąd wziął się w Dreamlandzie Karbiak tej wiosny? Przez kogo został wpuszczony, bo "ma takie same prawa jak wszyscy"? Jestem ciekaw odpowiedzi.

Karbiak pochodzi z hodowli komunistów, których sygnały wysyłane na jego temat są bardzo dwuznaczne, biorąc na dodatek poprawkę jaka to jest partia. Trudno żyłoby się w Dreamlandzie, gdyby wpuścić doń Karbiaka, a później nie być aktywnym, aby go nie karmić, gdy on sam się karmi czymkolwiek tylko zechce. Było to już wałkowane w moim kraju. Takie podejście oznacza jednak kapitulację wobec jednego świra, który nie był by aż takim świrem, gdyby się nim nie bawiono, jak to robią komuniści. To wywołuje w nim jeszcze większą agresję. W każdym by wywoływało, gdyby ktoś zmieniał dajmy na to Pańskie dane na forum i Pańskie wypowiedzi, jak to czyniono z Karbiakiem w Trudzie - tubie propagandy komunizmu. W końcu i tak komuniści pękli i zrobili się większymi faszystami niż ci, których tak malują. Obecnie Królestwo Dreamlandu to państwo chaotycznego kasowania wcieleń Zanika i postów wszystkich. To wielki chlew i zasługa komunizmu.
Yennefer pisze:Zrzuca Pan całą winę na komunistów, jednocześnie nie zwracając uwagi na własne przewinienia. Proszę Pana, czy zadał Pan sobie kiedyś takie pytanie, "czy aby jestem na tyle krystalicznie czysty, by móc wydawać osądy wobec innych ludzi?" Ręczę panu, że samemu popelniajac błędy, nie jest Pan na tyle kompetentny by móc sądzić innych. Proszę nie zapominać, że będąc człowiekiem Pan także popełnia błędy.
Gdzie napisałem coś o tym, że cała wina spoczywa na komunistach? Napisałem, że Pan Vladimir zapomniał jedynie o komunistycznym rządzie, którego aktywność i dwulicowość opisałem wyżej, a która w dużym stopniu przyczyniła się do obecnego stanu rzeczy i do abdykacji JKW Alfreda. Nie wydaje mi się również, by zasługa opozycji w powstałym chlewie była znaczna, skoro to opozycja, która nie rządzi, nie kontroluje prokuratury, nie kontroluje panelu administracyjnego Królestwa. Siłą rzeczy obecny obraz nędzy i rozpaczy to zasługa rządu, którego kadencja dogorywa.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Salvadore

Post autor: Salvadore » 9 sie 2017, o 13:24

Jako widać na obrazku załączonym, jak się nie widzi problemów swoich prawdziwych, to trzeba je sobie wymyślać, aby pustka owa wypełniła się :D

Awatar użytkownika
Yennefer

Post autor: Yennefer » 9 sie 2017, o 15:35

Daniel von Witt pisze:
Gdzie napisałem coś o tym, że cała wina spoczywa na komunistach? Napisałem, że Pan Vladimir zapomniał jedynie o komunistycznym rządzie, którego aktywność i dwulicowość opisałem wyżej, a która w dużym stopniu przyczyniła się do obecnego stanu rzeczy i do abdykacji JKW Alfreda. Nie wydaje mi się również, by zasługa opozycji w powstałym chlewie była znaczna, skoro to opozycja, która nie rządzi, nie kontroluje prokuratury, nie kontroluje panelu administracyjnego Królestwa. Siłą rzeczy obecny obraz nędzy i rozpaczy to zasługa rządu, którego kadencja dogorywa.
Ależ doprawdy, nie musi Pan udawać świętoszka, wszyscy już dawno przejedliśmy się pańskimi mądrościami. Pan własnych wad, które doprowadzają do sporów na wszelakich płaszczyznach nie dostrzega, za to dostrzega pan wady u innych, którzy pańskim zdaniem źle biorą się od strony technicznej czy też narracyjnej za pracę na rzecz KD. Uważa się Pan za jedyną słuszną władzę, nie licząc się z tym, że pańskie pomysły dały jedynie chwilowy zryw aktywnościowy, gdy wpuściliście do Królestwa Zanika, co z resztą zrobiliście z premedytacją i wiedzieliście dokładnie jak to się zakończy. Kolejny super pomysł - Krytykanctwo obywateli KS oraz zezwalanie na to by w waszym kraju nazywani byli bez należytego szacunku tylko dla tego, że macie wolność słowa bardziej wolną niż w KS. Miło by panu było, gdyby nazwany był Pan tutaj zwykłym ku*wiarzem, bo przecież tak wolno? Sądzę, że nie. co więcej, uważam, że byłby pan w stanie pozwać każdego byle tylko swoje "dobre imię i honor" utrzymać w takim stopniu w jakim on teraz jest utrzymywany. Pańscy szczekacze są dziś oceniani przez Pański pryzmat, co działa z resztą i w drugą stronę. Uważam, że tak wielka osobowość wie o tym doskonale. Jednakże z drugiej strony, co może wiedzieć o innych człowiek, który potrafi tylko patrzeć w swoje lustro podnosząc swoją samoocenę i myśląc o tym jaka to wielka jest jego samozajebistość...

Nie pozdrawiam, gdyż nie widzę ku temu powodów.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach

Daniel von Witt

Post autor: Daniel von Witt » 9 sie 2017, o 16:09

Wypowiada Pani tutaj baaaardzo dużo mitów na mój temat, które zresztą znam. Na pewno wie Pani jak działa kula śniegowa. Tak zadziałały plotki, pomówienia, wyolbrzymienia na mój temat. Dalej potoczyło się to tak, że dziś jest już lawina, której nawet nie chcę zatrzymywać, bo jej zatrzymać się nie da. Wiele osób sądzi, że wie lepiej od samego Witta jaki ten Witt jest. Pomyje, które leją się na mnie w Księstwie Sarmacji w zasadzie przez cały czas od wmówienia światu przez Was, że zajęliście Awarę Południową (czemu się sprzeciwiałem - no jakże przecież mogłem!), nic na mnie nie robią. To Wasza wolność słowa. Ja mam inne lepsze zajęcia niż prostowanie tych wszystkich niedorzeczności czy tym bardziej pozywanie pomawiających. Lawina leci, bo Sarmacja (mniej sam Dreamland) jest pełna mitów o mnie.

Co do Zanika - jak już powiedziałem to Alfred do spółki z komunistami przyczynili się do jego wiosennego pobytu w Królestwie Dreamlandu. Alfred z komunistami. Alfred z komunistami. Rozumie Pani? Jeszcze raz: Alfred z komunistami. Ja jestem od dawna zwolennikiem, by Zanika w Królestwie nie było, a jeśli jest (bo - znowu trzeba napisać: Alfred z komunistami tak chcieli) to nie należy robić z niego jeszcze większego debila niż nim jest, bo wtedy robi się jeszcze bardziej agresywny. W czasach, gdy rządził Edward II i KPA ta wesoła królewsko-rządowa kooperatywa systematycznie gilotynowała to, co wyglądało jak Zanik. "Jakość" uległa zmianie wraz z erą Alfreda jak i rządami komunistów. Można to podsumować: jaki pan taki kram.

Pozdrawiam :)

(-) Daniel von Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”