Sarmacki konkurs popularności w Ekorzynie

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się za granicą
Cudzoziemiec 1

Re: Sarmacki konkurs popularności w Ekorzynie

Post by Cudzoziemiec 1 »

Vladimir wrote:
JKM Karolina Aleksandra i hrabia von Thron idą łeb w łeb. Wybieramy między unią personalną, a armagedonem.

Dlaczego armagedonem?
Vladimir

Post by Vladimir »

Nikt nie może Ci odmówić pewnych zalet — kreatywności, innowacyjności, aktywności, ale jeśli w Twoim porywczym charakterze nie zajdą poważne zmiany, to raczej ciężko będzie z Tobą współpracować na jakimkolwiek stanowisku.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Vladimir wrote:
Nikt nie może Ci odmówić pewnych zalet — kreatywności, innowacyjności, aktywności, ale jeśli w Twoim porywczym charakterze nie zajdą poważne zmiany, to raczej ciężko będzie z Tobą współpracować na jakimkolwiek stanowisku.

Rozumiem. Zachęcam więc do obserwacji. Bo już się pozmieniało, zmienia się dalej. Duży wpływ ma na to zwracanie przez was uwagi, ale i zbawienny i łagodzący charakter mojego Narzeczonego. Od dłuższego czasu mój charakter wykazuje cechy wygaslego wulkanu. Wypowiedzi tonuje, nie reaguje szybko, staram się brać oddech przed każdą.

Warto jednak powtórzyć to co w KD dosłownie dwa dni temu. Nie aspiruje do udziału w elekcji po obecnym Księciu. Raz, że o tej elekcji nie ma co mówić, bo książę jest i ma się dobrze. Dwa, że mam swego kandydata. Jedyna opcja gdy zechce stanąć na polu to gdy elekcja będzie a mój kandydat nie weźmie w niej udziału.
OvS
Gadu-Gadu: 0

Post by OvS »

Spokojnie, będę kandydował, więc nie będziesz musiał brać udziału w elekcji.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

OvS wrote:Spokojnie, będę kandydował, więc nie będziesz musiał brać udziału w elekcji.

Ulżyło mi! Ale też wiesz, muszę Cię ciągle motywować. Wszystko tak jak ustalaliśmy.
Julian FER

Post by Julian FER »

Dreamlandczykom z powodu braku własnych trosk i pomysłów chyba się w bańkach pomieszało, że robią ranking dla rankingu, a na dodatek liczą na nasze głosy :lol:
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Julian FER wrote:
Dreamlandczykom z powodu braku własnych trosk i pomysłów chyba się w bańkach pomieszało, że robią ranking dla rankingu, a na dodatek liczą na nasze głosy :lol:

Oczywiście, że liczą. Bez Sarmacji to byłby nudny i smutny kraj :)
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

Vladimir wrote:
JKM Karolina Aleksandra i hrabia von Thron idą łeb w łeb. Wybieramy między unią personalną, a armagedonem.

Wybieracie? :D
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Vladimir

Post by Vladimir »

Oczywiście, wybieramy, Miss Popularności ofkors.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

To nie wiem co ma mój wynik do popularności...
Locked

Return to “Zagranica”