Apel Zgromadzenia Obywatelskiego Scholandii ws. Awary Płd.

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się za granicą
ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ
Gadu-Gadu: 0

Re: Apel Zgromadzenia Obywatelskiego Scholandii ws. Awary Pł

Post by ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ »

Laurencjusz wrote:
To znaczy, że Scholandia nie jest samodzielnym państwem. Poza tym szkoda, że wymazana został z mapy, a udaje takiego koguta mimo, że sprawa Awary została prawnie zakończona na korzyść Królestwa Baridasu.

Tak z ciekawości - po stłumieniu Baridajskiego Sierpnia przez grodziskiego tyrana pozostali jeszcze w Baridasie jacyś wartościowi ludzie, czy tylko tacy idioci jak ten od wyżej cytowanej wypowiedzi? Rzadko przeglądam forum Królestwa Baridasu (tego oficjalnie uznawanego przez okupanta), więc nie jestem na bieżąco. Stąd moje pytanie.
Ceterum censeo Teutoniam liberandam esse.

Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Dziekan wydziału skytyistyki Almersko-Złotogrodzkiego Uniwersytetu Lingwistycznego
Vladimir

Post by Vladimir »

Ja wciąż się zastanawiam nad tym, jak to możliwe, że ta niewielka zbitka piskeli na mapach wirtualnych państwa, którą jest Awara, budzi takie emocje.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Vladimir wrote:
Ja wciąż się zastanawiam nad tym, jak to możliwe, że ta niewielka zbitka piskeli na mapach wirtualnych państwa, którą jest Awara, budzi takie emocje.

Myślę, że drugi numer Ekorzyńskiego Standardu odpowie na to pytanie. Numer poświęcony właśnie secesjom, wojnom, konfliktom, tworzeniu się wirtualnych terenów. Różne są tego stanu powody, zapewne seria artykułów z tego numeru postara się na to odpowiedzieć. Także mój artykuł się pojawi. Akurat nie będzie dotyczył samej Awary, ale na innym przykładzie o powodach.
Locked

Return to “Zagranica”