[OFICJALNY] Komunikaty UAP

Organ Kierowniczy Kraju. Miejsce komunikatów władz, pytań od ludu i źródło monarchofaszyzmu oświeconego.
Forum rules
Image
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I
piwniczak
Gadu-Gadu: 1872511

[OFICJALNY] Komunikaty UAP

Post by piwniczak »

Informuję, że dokonałem kilku niewielkich korekt wizualnych na stronie.

Informuję jednocześnie, że stworzyłem, w oparciu o kod pluginu niediuka Paczenki, plugin do autoryzacji na stronie STS, co, w, mam nadzieję, niedalekim czasie, pozwoli na ostateczne rozwiązanie kwestii spisu obywateli.

(póki co da się jedynie zautoryzować, ale to i tak swego rodzaju sukces)

(a, jak robiłem plugin to rozkonfigurowałem wszystkie widgety niediuka Paczenki, więc nagłówki mogą być nie takie)

PS. nie klikać update'u motywu, w żadnym wypadku ;p
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Image
rybczak

Re: UAP strikes again!

Post by rybczak »

Bugi oraz pretensje zgłaszać do UAP, gratulacje natomiast bezpośrednio do mnie.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Image
piwniczak

Post by piwniczak »

Spis obywateli na stronie już jest. Pozostała kwestia składania przysiąg i usuwania osób niespełniających warunków.
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Formalnie jest tak:

"Warto przy tym pamiętać, że wypełnienie w/w procedury dopisania się do rejestru jest równoznaczne z publicznym złożeniem przysięgi obywatelskiej."

I mowa tu oczywiście o procedurze dopisania się do obków :) Przeniesienie jej na nową stronę do the trick :)
A usuwanie — oprócz automatu (bo jakiś będzie? dla tych co tracą obka KS, czy wyprowadzają się, etc.) bedzie panelik w kokpicie?

Super robota panowie!
piwniczak

Post by piwniczak »

Tak, przy przysiędze będzie automatycznie dodawało do grupy.
Automat usuwający będzie, rzecz jasna.
Panelik w kokpicie? Nie planowałem.

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

A to jaki macie pomysł na opcję ręcznego usuwania ze spisu? :) Link jakowyś tylko?
piwniczak

Post by piwniczak »

Nie rozumiem co rozumiecie przez ręczne usuwanie. Będzie cron, który co dobę będzie wywalał ludzi, dla mnie to wystarczające. W razie potrzeby można go wywołać ręcznie.

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Chodzi o to, ze istnieje procedura odebrania obka. Jak wtedy pacjenta usunąć z listy? Chodzi o to, ze jest sopie pacjent, który spelnia warunki systemowe, ale Sejmik odebrał obka za cos. Jak usunąć?
rybczak

Post by rybczak »

RCA wrote:Chodzi o to, ze istnieje procedura odebrania obka. Jak wtedy pacjenta usunąć z listy? Chodzi o to, ze jest sopie pacjent, który spelnia warunki systemowe, ale Sejmik odebrał obka za cos. Jak usunąć?

Zawsze możemy liczyć na to, że wyrzuty sumienia takiego delikwenta wyniszczą. I problemu nie będzie :P
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Niestety spis na nowej www chyba nie działa dobrze, bo np.... nie uwzględnia Vhrisa.
Locked

Return to “KC Sarmackiej Zjednoczonej Partii Monarchofaszystowskiej”