List gratulacyjny

Organ Kierowniczy Kraju. Miejsce komunikatów władz, pytań od ludu i źródło monarchofaszyzmu oświeconego.
Forum rules
Image
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I
Locked
Cudzoziemiec 1

List gratulacyjny

Post by Cudzoziemiec 1 »

Wielce Poważny i Jaśnie Oświecony Diuku Namiestniku!
Drogi Krzysztofie!

Mam niebywałą okazję zwracać się dziś do Ciebie z okazji dwóch wydarzeń. Pierwsze to oczywiście święto Twej 12 Sarmatnicy, drugie to wybór Twojej osoby na stanowisko Namiestnika Starosarmacji. Z obu bardzo się cieszę, obie to znaki tego jak bardzo ważnym fundamentem naszej Wspólnoty jesteś.

Niezależnie od dzielących nas różnic chcę złożyć Ci najserdeczniejsze i szczere życzenia dalszych wspaniałych sukcesów — zarówno na kanwie systemowych zmagań z Sarmacją, jak i w tych nowych wyzwaniach jakimi z całą pewnością będzie kierowanie samorządem. O to, że to będzie złoty okres dla Starosarmacji jestem spokojny, mało jest bowiem osób w Sarmacji tak doświadczonych jak Wy. Oprócz sukcesów życzę Ci chęci, dużo chęci, i cierpliwości. Życzę Ci satysfakcji z tego co robisz, tego co wdrażasz, i powodzenia w tym co planujesz.

Pełnisz w naszym społeczeństwie rolę unikalną. Ufamy Ci i kiedy myślimy "Sarmacja" to zaraz obok pojawia się myśl "Czuguł". Bo to jest prawdziwe — jesteś Sarmacją, bardzo ważną jej częścią. Trud jaki na swe barki wziąłeś może dać Ci ogrom satysfakcji, ale też na pewno nie raz sprawi, że będziesz zionął ogniem...

Nie przedłużając — powodzenia! I wszystkiego najlepszego.

Image

Image
piwniczak
Gadu-Gadu: 1872511

Re: List gratulacyjny

Post by piwniczak »

Cóż, pozostaje mi podziękować. Niemniej jednak nie obiecuję trwania ostatecznej krucjaty, a i wyzwanie takie znowu nowe nie jest, bo zdarzyło się już pełnić tę zaszczytną funkcję.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

piwniczak wrote:
Cóż, pozostaje mi podziękować. Niemniej jednak nie obiecuję trwania ostatecznej krucjaty, a i wyzwanie takie znowu nowe nie jest, bo zdarzyło się już pełnić tę zaszczytną funkcję.

Powago, jaki faux pas (fuck up)... Oczywiście NTOK usunąłem. Proszę mi wybaczyć. Zmęczenie materiału mocno.
leszcz

Post by leszcz »

RCA wrote:Powago, jaki faux pas (fuck up)... Oczywiście NTOK usunąłem. Proszę mi wybaczyć. Zmęczenie materiału mocno.

Powaga ma wiele oblicz [obliczy?]!
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Locked

Return to “KC Sarmackiej Zjednoczonej Partii Monarchofaszystowskiej”