14. rocznica powstania KS a STS

Obywatele mogą kierować swe zapytania i wnioski (nawet skargi!) do Postępowych Władz
Locked
leszcz

14. rocznica powstania KS a STS

Post by leszcz »

PT Obywatele,

zbliża się wielkimi krokami rocznica powstania umiłowanej ojczyzny. Pojawia się kwestia zasadnicza - na ile nasza postępowa prowincja jest w stanie się w obchody zaangażować?

Osobiście stoję na stanowisku, że pięknym naszym prezentem dla Księstwa będzie już sama nasza wytężona praca przy odbudowie prowincji. Co do jakichś konkretnych inicjatyw, zwłaszcza rozbudowanych, w obliczu ogromu czekających nas zadań i prac - byłbym pesymistą. Nie czas hodować róże, gdy nie ma lasu. Czy jakoś tak.

Jednako - może ktoś coś planuje mimo obiektywnych przeciwności? Sam chcę zdążyć na konkurs historyczny z monografią przepadu. Mam też mały narracyjny tekścik, może puszczę świątecznie.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Paczenko

Re: 14. rocznica powstania KS a STS

Post by Paczenko »

Ja planuję budowę bazy w Grodzisku, możliwe, że z jakimiś kursami wieczorowymi z internetu.
Z chęcią zbudowałbym bank oraz grunty.
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Cudzoziemiec 1

Re: 14. rocznica powstania KS a STS

Post by Cudzoziemiec 1 »

Jednako

Musi być ze mną bardzo źle, że słowo to przeczytałem zgoła odmiennie...

Niemniej. Jak wiesz Wnusiu, coś tam coś tam, robimy jako Ród. Co do reszty, wydaje mi się, że słusznym skąd inąd założeniem jest pochwalić się naszą nową oświeconą ojczyzną, którą z kolan podnieśliśmy!
Locked

Return to “Rada Konsultacyjna”