Dziennik ćwiczeń terenowych

Korpus ekspedycyjny Ostatecznej Krucjaty

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Regulamin forum
Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowyOferty pracyDotacjePakiet socjalnySystem Ewidencji GruntówPobierz pensję obywatelską
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A
Awatar użytkownika
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Dziennik ćwiczeń terenowych

Post autor: Yennefer » 26 sie 2017, o 12:10

Podczas mojej kampanii wyborczej zaproponowałam Wam, obywatelom Konsulatu Sclavinii rozruszanie Waffen-OK. Moim pomysłem było powstanie dziennika ćwiczeń terenowych. Dlatego też wątek taki pojawia się w tym miejscu. Od dziś, każdy chętny obywatel, który chce działać w militariach prowincjonalnych proszony jest o wypełnianie dziennika według powstałego schematu:
Imię i nazwisko:Yennefer von Witcher
Miejsce ćwiczeń:Plac ćwiczeń/Plac apelowy/Plac Aarona Rozmana*
Rodzaj jednostki militarnej:Piechur/Czołgista/Siły Specjalne/Siły powietrzne Konsulatu Sclavinii*
Czas ćwiczeń:2 godziny*
Rodzaj ćwiczeń:Marsz z pełnym uzbrojeniem/Marsz defiladowy/Ćwiczenia czołgistów/zadania specjalne/Ćwiczenia lotnicze i manewry*
Opis wykonywanych ćwiczeń:Opis wraz ze zdjęciami, jeśli ktoś ma na to ochotę.

*-Należy wybrać jedną z opcji.
Od dziś Waffen-OK rozpoczyna działania wojskowe, mające na celu przygotowanie służb na różne konieczności. Chcę aby każdy z nas mógł działać tak jak lubi, by każdy miał swoje pole do działania, a wiem, że między nami są także osoby, które interesują się siłami zbrojnymi. Bardzo proszę zatem o stawiennictwo w dyżurce oraz pobranie dokumentów.
( ̶̶ )Yennefer von Witcher,
Konsul
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Waffen-OK”