Wspólna kandydatura miasta-siedziby MUP

Piłkarski Kongres Sportowy to spotkanie dedykowane rozwojowi sportowej narracji w Księstwie Sarmacji, lidze SLP, organizacjom sportowym, promocji, współpracy, itd.
Cudzoziemiec 1

Re: Wspólna kandydatura miasta-siedziby MUP

Post by Cudzoziemiec 1 »

Skąd tak absurdalny wniosek?
Odniosłem się do stylu w jakim prowadzisz rozmowę, nie do propozycji. Zgodziłem się na ten tryb bo był ciekawy, e to co robisz tu, manifestujac pod publikę mi zwyczajnie nie odpowiada. I tyle.

Możemy wrócić do normalnej rozmowy albo się rozstać przy różnicy poglądu i zgłosić propozycje dwie, czy trzy. I nic złego się nie stanie. Piłka jest po Twojej stronie. Jestem otwarty na kontroferte i rozmowę, ale nie w tym stylu będę ją prowadził. Wybieraj.
Sierg

Post by Sierg »

Faktem jest, że doskonale opanowałeś polityczne sztuczki — jedną z nich właśnie przedstawiłeś.

Baridajski Związek Piłki Nożnej stoi na stanowisku, że należy przedstawić wspólną kandydaturę. Prosimy jednak ograniczyć głupie ataki, takie jak sugerowanie, że zarejestrowanie czegoś w systemie ma jakieś znaczenie.
(—) Siergiusz frustrat Asketil
były Kanclerz, Prefekt Generalny, Hrabia
obecnie szachista
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Mamy więc dwóch kandydatów. Jak wylonimy tego jednego? Wybór przez Teutonie będzie fikcją, więc jak inaczej? Sonda na forum? Sobos? Co?

Ostatni raz puszczam plazem bezcelowe i bezczelne argumenty ad personam.
Kristian Arped
Gadu-Gadu: 50827909

Post by Kristian Arped »

RCA wrote:Ostatni raz puszczam plazem bezcelowe i bezczelne argumenty ad personam.

Przecież to tylko nieśmieszne żarty!

Natomiast — faktycznie — musimy poczekać na stanowisko Teutończyków. Nie ukrywam, że gdyby poparli naszą propozycję, to byłoby mi bardzo miło głęboko w serduszku. Poza tym, w końcu klimat w Orlim Porcie jest podobny do teutońskiego — czuliby się jak w domu!
Image

K+N+B 2017

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Tak, tak. Przy czym akurat tego trybu nie akceptujemy. Więc ponawiam pytanie który sposób wyłonienia preferujemy?
Sierg

Post by Sierg »

Proponuję przeprowadzić ankietę w samorządach, które nie zgłoszą swojej kandydatury. Będzie to najsprawiedliwsze rozwiązanie.
obecnie szachista
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Do kiedy czekamy na Teutonię?
Sierg

Post by Sierg »

Do jutra, powiedzmy... 20:00?
obecnie szachista
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Ok, mam nadzieję, że coś się ruszy. Naroiłem temat Anglovowi i napisałem jeszcze raz do delegata Teu.
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Jak widać, Królestwo Teutonii w temacie się nie wypowiada. Nas jednak goni czas.

Aby ten czas nadgonić trzeba działać. Dlatego przygotowuję ankietę, którą puszczę w wątkach sportowych, w której każdy zainteresowany będzie mógł zagłosować.

Dlaczego tak:
1) dlatego, że to też sposób na popularyzację sportu, i nie chcę głosowania ograniczać do wybranej grupy osób,
2) nie mamy obecnie technicznie przygotowanej grupy osób, które by mogły, tylko one, oddać głos w ankiecie.

Nie chcę więcej tracić czasu bowiem alternatywą jest zgłoszenie obu miast i liczenie na ostateczną weryfikację przez Delegatów MUP. Wątek uruchomię za moment, w nim zamieszczę opis sytuacji, opis obu miast, i ankietę. Ankieta potrwa 3 doby, co akurat pozwoli na zgłoszenie tak wyłonionego miasta władzom MUP.
Locked

Return to “Piłkarski Kongres Sportowy”