[WYDARZENIE] 10 lat Sclavinii

Dział archiwalny organów publicznych Sclavinii
Roland

[WYDARZENIE] 10 lat Sclavinii

Post by Roland »

Szanowni!

Dziesięciolecie Sclavinii zbliża się wielkimi krokami. Chciałbym więc z wyprzedzeniem zapytać was o charakter obchodów. Czy będziemy świętować dostojnie na IRCu czy też preferujemy jakąś inną formę? Jeśli na IRCu to na którym kanale? #sarmacja czy #sclavinia?

Ze strony władz chcę zdeklarować, że przeprowadzić możemy wydarzenie od strony logistycznej. Zaproszenia, organizacja uroczystości na ircu. Dedykowana strona pamiątkowa z okazji 10-lecia.

Ale mam nadzieję, że do tego każdy z was chętnie dołoży swoją cegiełkę. Zatem liczę na deklaracje - kto i co byłby w stanie przygotować? Uczyńmy tę pamiątkową rocznicę, okrągłą rocznicę, naprawdę cudownym wydarzeniem.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Ignacy
Gadu-Gadu: 0

Re: [WYDARZENIE] 10 lat Sclavinii

Post by Ignacy »

10 lat Sclavinii to okrągła data i bardzo ważna również dla Sarmacji. Jest to też święto państwowe, więc dlaczego miałoby nie być przeprowadzone na kanale #sarmacja? Myślę, że byłoby to najlepsze rozwiązanie. Oczywiście obchody święta nie powinny zwężać się do IRCa, a być widoczne już parę dni wcześniej i parę dni później. Niech będzie to huczne święto, bo dlaczego nie. Narracja wojsk reprezentacyjnych, cała ta otoczka. Na IRCu już ta właściwa uroczystość - quizy, przemówienia, ewentualnie jak ja to nazywam "liturgiczne wymysły".
Roland

Post by Roland »

Cieszy mnie entuzjazm. Więc co chciałbyś zrobić w czynie społecznym z tego, co luźno zasugerowałeś? :D

Image
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Również skłaniałbym się do kanału #sarmacja. Nie wolno zapominać, że 10-lecie Sclavinii to również szczególna data dla całego Księstwa Sarmacji. Kurczę, duma mnie rozpiera, że tyle lat istniejemy w mikroświecie. A jeszcze bardziej mnie to cieszy, że po zawirowaniach historycznych, znów idziemy ramię w ramię z Sarmacją.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Roland

Post by Roland »

Zatem #sarmacja. Konsul zobowiązuje się przygotować obchody i uroczystości na IRCu oraz opracoać stronę pamiątkową podobną do tych sarmackich, np: http://13.sarmacja.org/

Na co można liczyć ze strony innych instytucji i osób?

Image
Heweliusz Popow

Post by Heweliusz Popow »

Ja niebawem będę miał dwa tygodnie ferii, więc mogę przygotować kilka urodzinowych rozsypanek, czyli poprzestawiane litery w słowie, a zadaniem będzie rozszyfrowanie wyrazu. Oczywiście — to rzecz banalna, nie żadna „wielka płyta”, a raczej malutka cegiełka. Ale coś zawsze jest :) Pozostaje jeszcze kwestia finansowa, czyli ile skarbiec jest w stanie dać za jedno rozwiązane hasło.
(—) Heweliusz Popow-Chojnacki
Roland

Post by Roland »

A to już z Ignacym w gronie rodzinnym musisz ustalić :D

Image
Jurand Swarzewski

Post by Jurand Swarzewski »

Ja mogę machnąć wiersz, mogę codziennie wrzucać jakieś materiały prasowe z przygotowań. Może jakiś wywiadzik z mieszkańcami. Co Panowie o Tym sądzą?
Baronet Jurand Swarzewski
Image
Roland

Post by Roland »

Konsul przyjmuje od poniedziałku do piątku od 18.00 do 20.00 w swoi pałacu. Mamy przyjemną sekretarkę. Na pewno da się umówić :D A na poważnie, bardzo zacne. Działaj.

Tu też reprymenda: byś może się o obywatelstwo postarał :P

Image
Jurand Swarzewski

Post by Jurand Swarzewski »

W sumie wypadałoby :D Sarmackie mi oddali ale dowiedziałem się o tym od Kaizera xd W temacie nie ma nic. Dziwne toto. Ktoś chyba niechętnie je oddal xd
Baronet Jurand Swarzewski
Image
Locked

Return to “Archiwum pałacowe”