Wezwanie na dywanik

Dział archiwalny organów publicznych Sclavinii
Locked
Roland

Wezwanie na dywanik

Post by Roland »

Ostatnimi czasy dostrzegam, że jakoś nam instytucje marazmują. Nie mam pretensji o to, że ktoś ma życie realne i być może się urlopuje, wczasuje, relaksuje itd. Ale oczekuję, że o takich sytuacjach będę informowany, by wiedzieć co i jak. Takich informacji nie otrzymuję, więc wzywam na dywanik wszystkich urzędników Konsulatu.

Przede wszystkim proszę o raporcik: co dane instytucje planują robić w najbliższym czasie, jakie są potrzeby, jakie są postępy, jaki jest zasób czasu i możliwość dalszego sprawowania funkcji.

Wizyta na dywaniku dotyczy:
* Prezesa Kolegium Nauk Przyrodniczych
* Dyrektora Sclavińskiego Instytutu Historycznego
* Prezesa Sclavińskiego Związku Piłki Nożnej
* p.o. Rektora Akademii Sclavińskiej
* Prokuratora
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Wincenty Wałachowski
Gadu-Gadu: 0

Re: Wezwanie na dywanik

Post by Wincenty Wałachowski »

To ja może nie będę odstawiać szczególnych dram, wystawiac na pośmiewisko i złożę zwyczajnie dymisję ze stanowiska p.o. Rektora AScl. Powiem, natomiast, że niestety - to dopiero początek.
(-) Wincenty Wałachowski
Mustafa Owski

Post by Mustafa Owski »

SZPN ruszy powoli zaraz. Na ten moment pilnuje wyników reprezentacji i działam w samym xpert11, działanie na forum zostanie podjęte na dniach.
v-hr. Mustafa Owski h.Roch
TRUP
- kmdr ppor. Książęcej Marynarki Wojennej
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Biję się w pierś. Zaniedbałem ostatnimi czasy Konsulat Sclavinii. Zmagam się z delikatną realiozą, ale to nie jest argument. Wrócę, wracam.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Roland

Post by Roland »

Tu nie chodzi o zaniedbania. Po prostu kiedy nie wiem czy ktoś jest na urlopie, ma jakieś napady realiozy to nie wiem jak reagować. Czy nadganiać za te osoby (bo np.: przez tydzień ich nie będzie) czy nieobecność będzie dłuższa i należy zacząć szukać zastępstwa.

Worków pokutnych zakładać nie trzeba. Sarmacja jest tylko rozrywką i świetnie rozumiemy, że raz można poświęcić czasu więcej, raz mniej. Ale jako Konsul chcę po prostu wiedzieć na czym stoimy. Więc jak ktoś coś, to mi po prostu piszcie na PK czy fb (jak ktoś ma).

Wydaje mi się, że 5 minut by napisać krótkie: "Przez najbliższe kilka/kilkanaście/x dni mnie nie będzie" nikogo nie zbawi.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Locked

Return to “Archiwum pałacowe”