Wniosek inicjalny: Wawrzyniak [odrzucony]

W tym dziale zarchiwizowano pisma niezwiązane z postępowaniami sądowymi
Locked
Cudzoziemiec
Posts: 434
Joined: 15 Aug 2017, o 16:06
Gadu-Gadu: 66334811

Wniosek inicjalny: Wawrzyniak [odrzucony]

Post by Cudzoziemiec »

TK

Składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Wandera, Hergemona, Dżeka, Helwetyka oraz Asketila, którzy w czasie odwiedzin w więzieniu mojej osoby dopuścili się plugawych czynów tj: opierdalania pał często z dodatkiem sera, kiły oraz grzybicy prącia oraz kradzieży kału i smakowania się nim jedząc z chlebem jak i sam przed celami więźniów. Książę nie reagował z racji braku kanałów odprowadzających fekalia, choć te które już dostały się do gleby, ujście znalazły do Hasselandu.

Uzasadnienie: Z racji że ta 5 cweli dogadza sobie tak nie inaczej proszę o wyrozumiałość i nakazanie im opierdolenie wszystkich pał sarmackich w ramach leczenia dewiacji oraz kastracji i wywieszeniu ich napletów u księcia, TK, prefekta, kancelarii Sejmu i biurze kanclerza.

Poza tym wnioski o odebranie mi obywatelstwa wywołały u mnie nie zły ubaw i generalnie mam na to wyjebane. Więc wszystkie cioty na pokład i na nowo blokada na forum, sprawa w TK, więzienie i 5 ciot do robienia loda w książęcym więzieniu.
User avatar
GFvH
Posts: 631
Joined: 30 Jul 2018, o 15:04
Gadu-Gadu: 0
Location: Srebrny Róg

Re: KS 5/2019

Post by GFvH »

Szanowny Wnioskodawco,


Wnioski o wszczęcie postępowania składa się w Biurze Podawczym. Uprzejmie proszę o nie zaśmiecanie tegoż działu.
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif

ktoś tam w czymś tam.
Cudzoziemiec
Posts: 434
Joined: 15 Aug 2017, o 16:06
Gadu-Gadu: 66334811

Re: KS 5/2019

Post by Cudzoziemiec »

Przepraszam
Moje niedopatrzenie i cenna uwaga na przyszłość.
User avatar
Korczyński
Posts: 63
Joined: 28 May 2019, o 11:01

Re: KS 5/2019

Post by Korczyński »

Z A R Z Ą D Z E N I E

Na podstawie art. 13 § 4 pkt 5 i art. 47 § 1 k.p.p.TK: Odrzucam wniosek inicjalny. Wymierzam wnioskodawcy Jarosławowi Wawrzyniakowi karę porządkową dwóch tygodni więzienia.

Wnioskodawca oznaczył swoje pismo jako zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, nie zaś akt oskarżenia, mimo że sformułował w nim konkretne zarzuty względem określonych osób. Prowadzenie dochodzeń w sprawach karnych nie należy do właściwości Trybunału Koronnego, który jedynie orzeka o zasadności stawianych przed nim oskarżeń. W związku z tym nie ma podstaw do wszczęcia postępowania.

Zarzuty wnioskodawcy są sformułowane plugawym językiem i dotyczą czynów, które nie są zabronione przez przepisy prawa, natomiast muszą budzić obrzydzenie przeciętnego człowieka. Wnioskodawca nie przedstawił jakichkolwiek dowodów swoich twierdzeń. Pozwala to uznać, że pismo wnioskodawcy nie zmierzało istotnie do wszczęcia postępowania przed Trybunałem Koronnym, a jedynie wyrażenia negatywnego stosunku wnioskodawcy do wymienionych przez niego osób. Zważywszy ponadto na odrażającą treść pisma, stanowi ono niewątpliwie naruszenie powagi czynności urzędowych Trybunału Koronnego, w związku z czym wymierzono wnioskodawcy karę porządkową.

Korczyński
Marszałek Trybunału
Locked

Return to “Archiwum biur trybunalskich”