Zanim złożysz — wnioski o pieniądze na start

W tym miejscu nowi mieszkańcy Księstwa Sarmacji mogą składać wnioski o wypłatę jednorazowej i bezzwrotnej pomocy finansowej dla Nowych Mieszkańców. Kwota pomocy wynosi 10 000 libertów. Wniosek taki może złożyć każdy nowy mieszkaniec Księstwa.
Forum rules
Przed złożeniem wniosku, koniecznie zapoznaj się z wymogami formalnymi!
Locked
User avatar
Cudzoziemiec 1
Posts: 8782
Joined: 3 Oct 2013, o 13:19

Zanim złożysz — wnioski o pieniądze na start

Post by Cudzoziemiec 1 »

Witaj w Księstwie Sarmacji!

W imieniu Rady Ministrów Księstwa Sarmacji mam wielką przyjemność przywitać Cię na naszych ziemiach. Jest dla nas ważne byś dobrze się w naszym kraju czuł/-a. Aby ułatwić Ci aklimatyzację mamy dla Ciebie jednorazową i bezzwrotną zapomogę w wysokości aż 10 000 libertów! To bardzo dużo, i na pewno wystarczy Ci by zacząć w Sarmacji robić to, na co tylko masz ochotę.

Aby te 10 000 libertów uzyskać musisz złożyć wniosek. Czynisz to w formie nowej wiadomości w tym dziale, a w jej treści podajesz swoje ID mieszkańca, imię i nazwisko i datę przybycia do Księstwa Sarmacji. Aby Ci ułatwić przygotowaliśmy gotowy wzór wniosku, który wystarczy, że skopiujesz i tworząc nową wiadomość wypełnisz swoimi danymi. Oto on:

Code: Select all

[b]WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START[/b]

Ja, [tu Twoje imię i nazwisko], legitymujący się paszportem ID [tu numer Twojego ID], przybywszy do Księstwa Sarmacji w dniu [tu data Twojego przybycia do Księstwa] składam wniosek o przyznanie mi jednorazowego i bezzwrotnego wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców, w wysokości 10 000 libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

Składając niniejszy wniosek zaświadczam, że przybywam do Księstwa Sarmacji po raz pierwszy, nigdy wcześniej podobnego wniosku nie składałem/-am, ani w żadnej innej formie wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców od Rady Ministrów nie otrzymałem/-am.


Fajnie, że z nami jesteś! Powodzenia :)]
Last edited by Filip I Gryf on 30 Oct 2019, o 16:23, edited 2 times in total.
Reason: Aktualizacja
Locked

Return to “Wnioski o pieniądze na start”