Wniosek

W tym miejscu nowi mieszkańcy Księstwa Sarmacji mogą składać wnioski o wypłatę jednorazowej i bezzwrotnej pomocy finansowej dla Nowych Mieszkańców. Kwota pomocy wynosi 10 000 libertów. Wniosek taki może złożyć każdy nowy mieszkaniec Księstwa.
Regulamin forum
Aby złożyć wniosek załóż nowy wątek. Podaj w nim swoje ID mieszkańca, imię i nazwisko i datę przybycia do Księstwa Sarmacji.
AG617

Wniosek

Post autor: AG617 » 22 paź 2017, o 13:09

WNIOSEK O WSPARCIE FINANSOWE NA START

Ja, [Radzimir Krasnodębski ], legitymujący się paszportem ID [AG617], przybywszy do Księstwa Sarmacji w dniu [tu data Twojego przybycia do Księstwa] składam wniosek o przyznanie mi jednorazowego i bezzwrotnego wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców, w wysokości 10 000 libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

Składając niniejszy wniosek zaświadczam, że przybywam do Księstwa Sarmacji po raz pierwszy, nigdy wcześniej podobnego wniosku nie składałem/-am, ani w żadnej innej formie wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców od Rady Ministrów nie otrzymałem/-am.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Konrad Friedman
Gadu-Gadu: 0

Re: Wniosek

Post autor: Konrad Friedman » 24 paź 2017, o 15:17

Odmawiam wykonania wniosku, z uwagi na stwierdzenie udzielenia wsparcia w przeszłości oraz IP identyczne jak Pawełek Plata. Czy Prefektura może wrzucić tego Pana na bęben?
Obrazek
[gotyk]/—/ Konrad J. bar. Arped-Friedman

Kanclerz[/gotyk]

AG617

Re: Wniosek

Post autor: AG617 » 24 paź 2017, o 15:19

Nie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski o pieniądze na start”