Plany dwutygodniowe

Dział służący władzom KB

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Awatar użytkownika
Hohenzollern
Gadu-Gadu: 5403509
Tlen: pipipioter@tlen.pl

Plany dwutygodniowe

Post autor: Hohenzollern » 6 gru 2016, o 19:40

Wasza Królewska Wysokość,
Wasza Książęca Mość,
Wysoka Rado,
Baridajczycy!

Nie bez przyczyny, poprosiłem o założenie tego działu, który w swoim zamiarze ma pomóc koordynować działania urzędników dworu królewskiego. Warto robić dalekosiężne plany, opracowywać strategie i patrzeć w przyszłość. Jednym z pierwszych obrad dworu. Jedna z pierwszych spraw postawiona na piedestale to tzw plany dwutygodniowe. Sugeruje WKW Regentowi, aby zwrócił się z stanowczą prośbą do pozostałych urzędników królewskich, aby w tym temacie przedstawiali swoje plany na najbliższe dwa tygodnie. Pozwoli to określić harmonogram jak i ewentualne zastępstwa w przypadku, uzasadnionych nieobecności oraz innych zdarzeń losowych. Jednocześnie proponuje Regentowi aby również w tym wątku przedstawił swoje oczekiwania wobec Dworu Królewskiego, oraz indywidualnie wobec każdego z urzędników królewskich. Pozwoli to wyjście na przeciw tymże oczekiwaniom.

Z swojej strony pragnę zapewnić że dołożę wszelkich starań aby godnie sprawować urząd Pisarza Królewskiego. Mój plan do zrealizowania na najbliższe dwa tygodnie to w pierwszej kolejność:

• Kontynuacja posłania baridajskiego, czyli bieżące informowanie Baridajek i Baridajczyków o podejmowanych działania przez Dwór Królewski. Co więcej informowanie o wydarzeniach w Baridasie, aktualnych dyskusjach, wątkach, tematach cyklicznie co parę dni ( od 3 do 4) w miarę kumulacji informacji.

• Kontynuacja serii Vox Populi - informatora baridajskiego. Liczę, mam nadzieje że uda mi się co najmniej raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie publikować stałe numery. Najbliższy numer jest przewidziany na niedzielę 18 grudnia bieżącego roku.

• W porozumieniu z kustoszem, wypracowanie, wymyślenie jakiegoś ciekawego konkursu, który pobudził by Baridajczyków, i Sarmatów do wzmożonej aktywności. Konkursu dziennikarskiego rzecz jasna, na jakiś specyficzny, kontrowersyjny temat z nutą narracji.

W zasadzie to na tyle co narazie przychodzi mi do głowy. To moja wizja, koncepcja działania na najbliższe dwa tygodnie. Czekam na wszelkie uwagi, opinie i sugestie.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
(—) Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl mar. von Hohenzollern
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Paulus Buddus
Gadu-Gadu: 0

Re: Plany dwutygodniowe

Post autor: Paulus Buddus » 6 gru 2016, o 23:03

Można tutaj wpisać te Twoje pomysły na co czeka Baridas.
Obrazek
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków
Hrabia Urodzaju

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 7 gru 2016, o 21:37

WKM!
WKW Regencie!

Zgodnie z tytułem wątku prezentuję część ze swoich planów dwutygodniowych (wszystkiego nie da się napisać):

1. Jako Marszałek
- będę wykonywał bieżące prace porządkowe na FC i dbał o zachowanie zasad praworządności oraz koordynował pracę Dworów w zakresie planowanych inicjatyw związanych z zakończeniem roku (współpraca z Kustoszem),
- będę oczekiwał prowadzenia polityki informacyjnej z zakresu wydarzeń w KB od Pisarza,
- będę kontynuował prace przy "Komnacie Zasłużonych".
- będę witał nowych mieszkańców w imieniu władz KB.

2. Jako Podskarbi
- będę wykonywał bilans miesiąca (rozliczenie rocznicy, podatki i wypłaty już zrealizowane).

3. Jako Komendant KGB
- będę wdrażał nowego mieszkańca,
- będę strzegł bezpieczeństwa Króla, Regenta, Dworu Królewskiego i dbał o bezpieczeństwo publiczne oraz reagował na ewentualne zagrożenia kryzysowe (zakłócenia nie wymagające użycia KSZ, katastrofy, pożary, wypadki itp.).

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera

Awatar użytkownika
Daniel J. Tauer-Krak

Post autor: Daniel J. Tauer-Krak » 7 gru 2016, o 22:25

Ej, a będziecie tworzyć plan trzyletni/pięcioletni?
Może zmienicie nazwę na Baridajska Monarchia Ludowa... z BZPR... xD
Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,

Awatar użytkownika
Paulus Buddus

Post autor: Paulus Buddus » 7 gru 2016, o 22:29

Prześwietny Hrabio,

śpieszę z wyjaśnieniami, owszem, nie :) i nie planujemy zmiany ustrojowej w Królestwie Baridasu. Plan dwutygodniowy jest odpowiedni na to, aby ogarnąć najważniejsze sprawy.
Obrazek
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków
Hrabia Urodzaju

Zablokowany

Wróć do „Obrady Dworu Królewskiego”