Nowy ambasador Królestwa Dreamlandu

Abasada Królestwa Dreamlandu
Locked
Tomasz von Habsburg
Gadu-Gadu: 0

Nowy ambasador Królestwa Dreamlandu

Post by Tomasz von Habsburg »

Wasza Książęca Mość,
Wasza Ekscelencjo, Kanclerzu,
Wasze Ekscelencje Ministrowie, Posłowie, Urzędnicy,
Drodzy obywatele i mieszkańcy Księstwa Sarmacji,

mam przyjemność oznajmić, że niedawno zostałem nowym ambasadorem Królestwa Dreamlandu w jakże wspaniałym Księstwie Sarmacji.

Nieszczęśliwie relacje naszych państw w ostatnim czasie nie były zbyt dobre, ale jak zapewne inni, mam nadzieję, że się one poprawią. W takim celu została powołana ta misja dyplomatyczna z jednego z najlepszych polskich państw wirtualnych do też jednej z najlepszych polskich mikronacji.

W Królestwie Dreamlandu doradzano mi, bym na wyprawę do Księstwa Sarmacji wziął ze sobą "parę dywizji do ochrony", ale wierzę, że obejdzie się bez tego - zwycięży dyplomacja, która zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.

Mam nadzieję, że Księstwo Sarmacji i Królestwo Dreamlandu będą razem wzrastały w atmosferze wzajemnej tolerancji, pokoju i współpracy.

(-)Tomasz von Habsburg
Ambasador Królestwa Dreamlandu w Księstwie Sarmacji
Sierg

Re: Nowy ambasador Królestwa Dreamlandu

Post by Sierg »

Wasza Ekscelencjo,

W imieniu władz Księstwa Sarmacji pragnę powitać Was w naszych gościnnych progach. Pokładamy szczerą nadzieję, że wymiana przedstawicielstw dyplomatycznych — co świadczy również o potędze naszych państw — pomoże w utrzymaniu przyjaznej atmosfery na linii Grodzisk—Ekorre, a także będzie motywacją do podejmowania wspólnych działań i inicjatyw.

Gdybyście potrzebowali jakiejkolwiek pomocy, Rada Ministrów — w miarę możliwości — postara się udzielić wsparcia.

Image

(—) Siergiusz hrabia Asketil
Tomasz von Habsburg
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy ambasador Królestwa Dreamlandu

Post by Tomasz von Habsburg »

Image
ⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠⱠ

W imieniu Królestwa Dreamlandu dziękuję Waszej Ekscelencji i Rządowi Księstwa Sarmacji, którego Wasza Ekscelencja jest przedstawicielem, za przywitanie.

(-)Tomasz von Habsburg
Ambasador Królestwa Dreamlandu w Księstwie Sarmacji
Locked

Return to “Ambasada Królestwa Dreamlandu”