15/2016

Locked
Hetman_Gotfryd
Gadu-Gadu: 0

15/2016

Post by Hetman_Gotfryd »

Informuję o przejęciu SD przez gen.bry. Gotfryda Slavika de Ruth. Obecna tura pełniona będzie w terminie 10-17 kwietnia br. Jako że jest to objecie służby w terminie awaryjnym, pomocnik dołączy w terminie do 48 h. Co do stanu dokumentacji i estetyki stanowiska pracy nie mam zastrzeżeń. Liczę że ten tydzień upłynie pod znakiem pobudzenia KSZ na forum; jak i dalszych decyzji w kwestii Orderu Hetmańskiego.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Irmi

Re: 15/2016

Post by Irmi »

Pomocnik oficera dyżurnego kpt. Irmina de Vellior y Thorn melduje się.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Cieszy mnie że pani kapitan dotarła z pewnymi perturbacjami ;)
Ok to bierzemy się do pracy, a trochę mamy.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu

Image
Irmi

Post by Irmi »

Panie Generale,

Ja również sie cieszę, że dotarłam w całości do Sztabu Generalnego. No cóż służba przebiega nad wyraz spokojnie. Tony kawy leją się strumieniami, ponieważ zostało tonę papierów do wypełnienia. No ale jak to mówi Pan Generał de Ruth damy rady. Dzisiaj wieczór mija dosyć spokojnie. Żadnych ekscesów związanych z mieszkańcami. Żołnierze ćwiczą w koszarach. A my dalej pracujemy.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Pragnę podziękować za wspólna SD, miło było jak zawsze z pana Kapitan współpracować. Teraz zbieram swoje rzeczy i zostawia panią na kolejna turę SD z porucznikiem. Spokojnego pełnienia obowiązków służbowych.
Co do spraw istotnych; żadnych wyjątkowych sytuacji w życiu społecznym KS nie odnotowano. Zapraszano w imieniu KSZ do wstąpienia w szeregi Armii nowych mieszkańców. Temat Orderu Hetmańskiego został poruszony,pojawił się pomysł w Kancelarii Tajnej ( bardzo ciekawy ) Hetman Wielki nakazał meldowanie się żołnierzy KSZ w konkretnym wątku...
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=142&t=19320
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu

Image
Irmi

Post by Irmi »

Salut!,

Bardzo dziękuje Panie Generale. Czekam na mojego oficera pomocniczego. Z Panem Generałem zawsze się miło służy. Dziękujemy. Z Panem Porucznikiem to będzie bardzo spokojna służba.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Irmi wrote:Salut!,

Bardzo dziękuje Panie Generale. Czekam na mojego oficera pomocniczego. Z Panem Generałem zawsze się miło służy. Dziękujemy. Z Panem Porucznikiem to będzie bardzo spokojna służba.

Melduję się, Pani Kapitan. W związku z tym, że wątek służby jeszcze nie założony, to zabieram się do pracy.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Locked

Return to “Służba Dyżurna”