33/2016

Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

33/2016

Post by Hoenhaim »

Informuję o objęciu SD w terminie 14 - 21 sierpnia. Jako pomocnik oficera dyżurnego melduję służbę w składzie:

Oficer Dyżurny-chor. Ryszard Paczenko
Pomocnik Oficera Dyż.- rekrut David de Hoenhaim

(-) rekrut. David de Hoenhaim,
Pomocnik Oficera Dyżurnego
David kaw. de Hoenhaim
Gadu-Gadu: 0

Re: 33/2016

Post by Irmi »

salut!

Panie Chorąży, rekrucie, udanej służby Wam życzę :)
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Udanej i owocnej SD wam życzę.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Salut!
Dziękujemy, służba na pewno będzie udana!

Melduję, że rozpoczynam kontrolę stanu technicznego pojazdów i jednostek bojowych KWL oraz KSP! Przy okazji sprawdzę również pojemność beczek ze spirytusem lotniczym.

Ponadto składam raport otrzymany od Narodowego Zarządu Lotnictwa Cywilnego i Wojskowego, informujący o zakończeniu prac nad zamówionym samolotem transportowym C-17 Globemaster III. Samolot wystartował z bazy Biura konstrukcyjnego "Hoenhaim" i w godzinach późnopopołudniowych powinien wylądować w Bazie Książęcych Sił Powietrznych Czarnolas-2.

David kaw. de Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Salut!

Melduję, że kontrola stanu technicznego pojazdów i jednostek bojowych KWL oraz KSP przeprowadzona, usterek technicznych ani wad nie wykryto. O godzinie 19.48 odebrano raport z Bazy Czarnolas-2 o planowanym lądowaniu samolotu transportowego C-17 Globemaster III. Ponadto dokonano również kontroli beczek ze spirytusem lotniczym: jedna beczka opróżniona w 3/4 pojemności, dowodów dokumentujących w jakim celu spirytus pobierano nie odnaleziono.
Pomyślałem również, że wyczyszczę nasz nowy ekspres do kawy. Sprzęt przeciwpożarowy w dyżurce sprawny a za oknem fontanna cieszy oko jak nigdy wcześniej, zwłaszcza jak świeci słoneczko tak jak dziś.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Rekrucie,

Mam pytanie odnośnie KSP i jednostek. Ile mamy obecnie na stanie i w jakiej są kondycji? O lądowaniu takiej jednostki ja o niczym nie wiem. Skad ta wiadomość i skąd ta maszyna przyleciała?
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Pani Major
Proszę przeczytać watek z godzony 13:20 w temacie tego lotu ;)
Co do ilości sprzętu w dywizjonach i eskadrach, to raczej nie mamy konkretnych danych. Bo nigdy aż tak w szczegóły nie wchodziliśmy, ale może teraz jest okazja by się tym zając. Przy okazji tworzenia BAZ ?
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Irmi

Post by Irmi »

Panie Generale

Przeczytałam i juz rozumiem. Co do tematu tworzenia bazy, zajme sie tym na dniach.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Salut!

Sławomir wrote:Pani Major
Proszę przeczytać watek z godzony 13:20 w temacie tego lotu ;)
Co do ilości sprzętu w dywizjonach i eskadrach, to raczej nie mamy konkretnych danych. Bo nigdy aż tak w szczegóły nie wchodziliśmy, ale może teraz jest okazja by się tym zając. Przy okazji tworzenia BAZ ?

Co do ilości sprzętu służącego w dywizjonach oraz eskadrach zadałem pytanie tutaj. Przy okazji tworzenia baz uprzejmie proszę panią major o przedstawienie mi listy sprzętu będącego na służbie. Jednocześnie uprzejmie proszę o zajęcie stanowiska w kolejnych dwóch sprawach (wybór modeli do służby oraz przydzielenie na ten cel środków finansowych. Jeśli chodzi o wybór modeli to wcześniej mogę zaprezentować każdy model, który państwo zaznaczą).
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Rekrucie,

Cieszę sie że zaproponowaliście listę samolotów. Obiecuje sie z nią zapoznać wraz z Generałem de Ruth i dać Wam odpowiedź. Co do środków finansowych to musze porozmawiać z kontradmirałem Tytus Aureliusz-Chojnacki i dam wam znać ile środków możemy przeznaczyć.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”