34/2016

Irmi
Gadu-Gadu: 0

34/2016

Post by Irmi »

Salut

Major Irmina de Ruth y Thorn wraz z matem Adrienem Erykiem Esjarem Józefem Alatriste, melduje że obejmuje służbę dyżurną. Dziękuje serdecznie poprzedniej służbie pełnienia owych obowiązków. Jak widzę męska część żołnierzy wykazała sie nie lada postawą i biuro jest pięknie wysprzątane. Dziękuje rekrutowi Hoenhaim za dostarczenie raportów. Przeczytam je, jak tylko ogarnę się do przejęcia służbowych obowiązków.

Ekspres do kawy chodzi idealnie aczkolwiek prosze o dostarczenie już powoli grzejników bo zimne noce, a nie zabrałam ze sobą dodatkowego płaszcza ani koca.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Re: 34/2016

Post by Hoenhaim »

Pani Irmino, życzę udanej Służby Dyżurnej! Korzystając z tego, że dyżurka została wysprzątana to powiem, że w drugim pomieszczeniu jest pufa, w niej jest koc wrzuciłem go tam bo przywieźli z pralni, a że to moja pierwsza służba dyżurna nie wiedziałem co gdzie schować. Pod kocem są jakieś stare kolorowe czasopisma typu: "Życie Sarmacji", "Dziennik Sclaviński" czy "Zbrojna Sarmacja". Na zewnątrz jutro rano też widok powinien pani poprawić humor, aczkolwiek fontanna jest umyta to dodałem do wody niebieskiego barwnika, nie zabrudzi fontanny.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Szeregowy,

Dziękuje za pokierowanie bo myślałam ze do końca zamarznę na tej dyżurce. A tak dla informacji, koce kładziemy w szafie w drugim pokoju, na półce. Co do czasopism to czytałam juz wszystkie, a wiec wzięłam sobie swoją książkę. Co do widoku to mam nadzieje ze tak, ze poprawi mi humor bo inaczej zwariuje sama w tej dyżurce. Przeglądam raporty i na razie jestem pod wrażeniem. Noc mi się chyba będzie dłużyć.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Niestety, mat Adrien Alatriste nie stawi się na SD, poinformował że nie ma go już w Sarmacji, oraz że zrzekł się obywatelstwa. Współczuję samotnej Służby Dyżurnej, znam ten ból, ale proszę się nie przejmować poradzi pani sobie.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Salut

Szeregowy, dziękuje za informacje. Niepotrzebne są te wyrazy współczucia bo już kilkakrotnie miałam przyjemność spędzać Służby Dyżurne samotnie. Mam nadzieje, ze nikt się nie włamie i nie będę się bała. Oh chyba mnie czeka kolejna kawa bo oczy mi się jakoś tak same zamykają. A właśnie kwestia informacyjna, gdzie znajdę dziennika służby?
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Irmi wrote:gdzie znajdę dziennika służby?

Na krześle obok biurka pod kompletem munduru nie ma? Bo munduru zapomniałem zabrać do prania jak kończyłem służbę.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Salut

Szeregowy,
Niestety nie znalazłam. Pod mundurem nic nie było. Nie umiem ich zlokalizować. Kurde jak zwykle ktoś gdzieś odłoży ja potem nie umiem tego znaleźć. No nic zabieram sie za sszukanie. A szeregowy proszę o przyjście po mundur rano.
I kolejna kawa. Matko ale zimno. Musze przykryć się kocem.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Baszar

Post by Baszar »

Salut ,

Pani Major na rozgrzanie zamiast kawy polecam sprzątnie przy muzyce na te okazje polecam "Muzyka na lato/wakacje 2016 - Najlepsze klubowe hity! By Per$i, Lukez, Radi & BartiS" trochę hałasu z dyżurki nie zaszkodzi milej służby
/Baszar Svensson at Atera
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Pani Irmino na pewno dziennik byl na blacie biurka, musiala pani go gdzies położyć. Jest pani zmeczona prosze odpocząć dziennik sie znajdzie. Szeregowy at Atera co tutaj sprzątać jak wszystko zrobiła poprzednia zmiana, grzejnik potrzebny ale ruch również jest wskazany. Wiec troche muzyki i może inżynierowie z Biura Konstrukcyjnego "Hoenhaim" wpadna na pogawedke, aczkolwiek skończyli pracę przy samolocie książęcym i jutro w poludnie wracają do siedziby, nie jest pani więc dziś sama, proszę sie nie bać
David kaw. de Hoenhaim

Post by Hetman_Gotfryd »

W zawiązku z zaistniała sytuacją, z miła chęcią dołączę do pani Major na SD.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”