34/2016

Irmi
Gadu-Gadu: 0

Re: 34/2016

Post by Irmi »

Salut!

No cóż służba dobiega końca. Jestem jeszcze niespokojna po ostatnim locie wieczornym, ale muszę przyznać, że było fajnie. Cieszyłam się jak dziecko, aczkolwiek w głębi duszy przezywałam strach. W koszarach żołnierze ćwiczą szyk bojowy do najważniejszego święta Książęcych Sił Zbrojnych. Fontanna przed dyżurką została porządnie wyczyszczona, więc jest czysto i można czasem posiedzieć. Trawnik został skoszony przez chętnych żołnierzy.

W dyżurce spokój i cisza. Ciszy, której nie lubię. Radio mi się zepsuło i nie ma co grać. Dzięki szybkiej interwencji stacjonujących ze mną żołnierzy udało nam się naprawić grzejnik i ekspres do kawy. Stosy dokumentów które się piętrzą powoli są opanowywane. Przysypiam, ale daje radę. Tylko gdzie generał?
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

Salut!
Cieszymy się, że wszystko przebiegało bez większych komplikacji. Mam nadzieję, że dzisiejsza zmiana stawi się na służbę w komplecie.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Julian FER »

Hoenhaim wrote:Salut!
Cieszymy się, że wszystko przebiegało bez większych komplikacji. Mam nadzieję, że dzisiejsza zmiana stawi się na służbę w komplecie.

Salut!
Dzisiejsza zmiana jest już gotowa do przyjęcia służby i może ją nawet przyjąć wcześniej, bo rozumiemy, że przez ten upa zmęczenie oże dawać się we znaki.

(-) szer. Julian Fer at Atera
Irmi

Post by Irmi »

Salut!

Major de Ruth y Thorn wraz z generałem de Ruth meldują zdanie służby dyżurnej. Spokój i cisza jaka towarzyszyła to jest to co zawsze powinno być podczas takiej służby. Koszary wyczyszczone, żołnierze znają swe zadania.

Dyżurka wysprzątana. Przebieg służby dyżurnej wpisany w dziennik. Upał daje się we znaki. Zapas wody w lodówce. Ekspres do kawy zrobiony. Informuje że nic złego się podczas mojej służby nie stało. Testy samolotów wypadły dobrze. Życzę kolejnej służbie sukcesów i powodzenia.

Z żołnierskim pozdrowieniem
major de Ruth y Thorn
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Dziękuję za miło spędzona SD, proszę się nie przejmować tymi skrzypiącymi fotelami ;)
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”