35/2016

Julian FER

35/2016

Post by Julian FER »

Informuję o objęciu SD w terminie 28 sierpnia-04 września 2016 roku. Melduję służbę w składzie:

-szer. Julian v-hr. at Atera
-szer. Baszar Svensson at Atera

W koszarach żołnierze ćwiczą musztrę i szykują się do defilady na święto Książęcych Sił Zbrojnych.

Radio, które się zepsuło na poprzedniej służbie postaram się jakoś naprawić, a stosy dokumentów które się jeszcze piętrzą również będziemy się starali posegregować.

(-) Julian v-hr. at Atera,
Oficer Dyżurny
Last edited by Julian FER on 28 Aug 2016, o 17:53, edited 1 time in total.
Baszar
Gadu-Gadu: 0

Re: 35/2016

Post by Baszar »

Pomocnik Oficera Dyżurnego szeregowy Baszar Svensson at Atera melduje przyjęcie służby.
/Baszar Svensson at Atera
Irmi

Post by Irmi »

Salut

Życzę wam udanej służby. Oby spokój był taki jak ja miałam.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Julian FER

Post by Julian FER »

Salut!

Zadanie dla pomocnika na dzień jutrzejszy.

Sprawdzić wygląd zewnętrzny żołnierzy, żeby ktoś na uroczystości nie wyszedł w porządnie wypastowanych butach lub w nie wypranym mundurze. Ma być czysto, schludnie i pachnąco.

(-) szer. Julian Fer at Atera,
Oficer Dyżurny
Baszar

Post by Baszar »

Panie szeregowy oficerze dyżurny,

Zadanie przyjęte do wykonania na dzień jutrzejszy.
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

Salut!

Udanej SD życzę! w razie pomocy przy samolotach służę pomocą, aczkolwiek przez kilka dni z rzędu będzie moznam nie znaleźć w hangarze gdzie również spię. No cóż święto KSZ to nie przelewki musimy pokazać naszą potęgę!
David kaw. de Hoenhaim

Post by Hetman_Gotfryd »

Powodzenia panowie, nie powiem bym wam się bacznie.Nie przyjrzał jak sobie poradzicie, ale akurat tego to jestem pewien że dobrze.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Baszar

Post by Baszar »

Panie szeregowy Fer at Atera- melduję wykonanie zadania wszystkie pododdziały stacjonujące w koszarach są pełni gotowi na uroczyści 8 września z okazji święta Książęcych Sil Zbrojnych.

(-)Pomocnik Oficera Dyżurnego szer. Baszar Svensson at Atera
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

Baszar wrote:Panie szeregowy Fer at Atera- melduję wykonanie zadania wszystkie pododdziały stacjonujące w koszarach są pełni gotowi na uroczyści 8 września z okazji święta Książęcych Sil Zbrojnych.

(-)Pomocnik Oficera Dyżurnego szer. Baszar Svensson at Atera

Salut!

To dobrze, bardzo dobrze pokazuje to dyscyplinę i szacunek z jakim żołnierze podchodzą do podstawowej sprawy jaką jest umundurowanie. Dobrze, dobrze wobec tego żołnierze mogą zająć się innymi obowiązkami nie tracąc czasu. Ostatnio bardzo dbano o wygląd zewnętrzny bazy, nie pomijając dyżurki. Wczoraj w hangarze znalazłem kilkanaście pojemników z farbą-tego rodzaju płynów w tym miejscu nie powinno być, w związku z czym poszedłem sprawdzić stan pomieszczenia gospodarczego. Jak się okazuje zmieści się tylko osiem pojemników, reszta sześć pojemników musiała zostać w hangarze wobec tego proponuję by w wolnym czasie pomalować dyżurkę. Fakt, że kolor farby to ciemnoniebieski a niebieski kojarzy się z bezpieczeństwem, zatem to powinno być dobre tło kiedy do fontanny wrzuci się kostkę barwiącą wodę na niebiesko.
Co obecna zmiana sądzi na temat pomysłu, aby dowództwo pochyliło się nad pomysłem dołączenia do bazy czworonożnego kompana?
David kaw. de Hoenhaim

Post by Julian FER »

Salut!

Dziękuję żołnierze, że dbacie o porządek. W dniu dzisiejszym również przegoniłem dwóch żołnierzy wokół placu apelowego gdyż palili papierosy poza wyznaczonym miejscem.

(-) szer. Julian Fer at Atera
Oficer Dyżurny
Locked

Return to “Służba Dyżurna”