35/2016

Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Re: 35/2016

Post by Hoenhaim »

Julian FER wrote:Salut!

Dziękuję żołnierze, że dbacie o porządek. W dniu dzisiejszym również przegoniłem dwóch żołnierzy wokół placu apelowego gdyż palili papierosy poza wyznaczonym miejscem.

(-) szer. Julian Fer at Atera
Oficer Dyżurny

Dobrze, że spirytusu lotniczego nie piją.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Julian FER »

Hoenhaim wrote:Dobrze, że spirytusu lotniczego nie piją.

Spirytus lotniczy znajduje się w dodrze strzeżonych magazynach, a ja na wszelki wypadek sobie sprawdze czy coś nie odparowało.

Oficer Dyżurny
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Julian FER wrote:
Hoenhaim wrote:Dobrze, że spirytusu lotniczego nie piją.

Spirytus lotniczy znajduje się w dodrze strzeżonych magazynach, a ja na wszelki wypadek sobie sprawdze czy coś nie odparowało.

Oficer Dyżurny

Ja już sprawdzałem na poprzedniej SD, i w końcu znalazłem raporty z pobierania tego spirytusu- wszystko w normie, nie pobierano dużych ilości.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Julian FER »

Dziękuję żołnierzu!

Pilot zawsze widzi lepiej. W takim razie jutro zamiast spirytusu sprawdzę przystrzyżenie trawników bo na święto KSZ trzeba się dobrze przygotować.

Pomocnikowi nakazuję by nakazał żołnierzom sprawdzić czystość wszystkich flag oraz flagi Księstwa Sarmacji. W razie potrzeby proszę zlecić pranie chemiczne by lśniły czystością podczas święta.

PS: Udało mi się naprawić radio, które wysiadło na poprzedniej służbie.

Oficer Dyżurny
Baszar
Gadu-Gadu: 0

Post by Baszar »

Panie szeregowy Fer at Atera zadanie przyjęte do realizacji w trybie szybkim jutro kolo popołudnia czasu lokalnego raport z zadania sie pojawi.

(-) Pomocnik Oficera dyżurnego szer. Svensson at Atera
/Baszar Svensson at Atera
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Salut!

Trawniki trzeba będzie przystrzyc ponownie dopiero 5-6 września, naprawdę nie ma sensu tracić czasu na oglądanie trawników bo niektóre rzeczy trzeba i tak robić na ostatnią chwilę. To co, bierzemy się za malowanie budynków, tak jak pisałem wcześniej? Ja mogę się za to wziąć później muszę wrócić do samolotów.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Julian FER »

Hoenhaim wrote:Salut!

Trawniki trzeba będzie przystrzyc ponownie dopiero 5-6 września, naprawdę nie ma sensu tracić czasu na oglądanie trawników bo niektóre rzeczy trzeba i tak robić na ostatnią chwilę.

Jak to? Wiem, że świat z samolotu wydaje się mały, ale jednostek dużo to i trawników dużo. Jak byśmy teraz nie zaczeli kosić to nie wiem czy w ogóle była by szansa, żeby zdążyć.

Oficer Dyżurny
Baszar

Post by Baszar »

Panie szeregowy Fer at Atera pomocnik oficera dyżurnego szeregowy Svensson at Atera melduje zadanie wykonane 100% flagi państwowe i wojskowe są czyste jak łza.

(-) Pomocnik oficera dyżurnego szeregowy Svensson at Atera
/Baszar Svensson at Atera
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Czołem
Widzę że SD nie próżnuje i intensywnie się już przygotowuje do uroczystości rocznicowych. Zadowalają mnie zapoczątkowane przez wasz działania w tym kierunku. Co do spraw bieżących; To bardzo mnie cieszy, że dalej prowadzicie Powitania nowych mieszkaniowców Księstwa. Co do kwestii pozyskania zwierzaka na dyżurki,to kota z tego co pamiętam już przyganialiśmy na poprzedniej służbie. Nie mniej na pewno pozyskamy psy do wzmocnienia patroli na terenie bazy. Trwają tylko konsultacje nad rasa i ich ilością...jakieś sugestie ?
Tak dla motywacji przypominam stara zasadę: że każdy nosi swoją buławę w plecaku
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Salut!

Panie generale wg. mnie nie chodzi o wzmocnienie patroli na terenie bazy za pomocą psów, a jedynie kundelka do towarzystwa. Jeśli chodzi o patrole, to ilu nas wszystkich jest w koszarach i każdy ma przydzielone dyżury do wieży obserwacyjnej, na której jest lampa do oświetlania terenu. To moja skromna propozycja.
David kaw. de Hoenhaim

Return to “Służba Dyżurna”