37/2016

Paulus Buddus
Gadu-Gadu: 0

Re: 37/2016

Post by Paulus Buddus »

Pokrecił glową

Nie lubię spacerów, zresztą nie wiele się zmniło - ewentualnie odmalowano ściany i trawę a tak po za tym IRCujemy z chłopakami z innych baz *uśmiechnął się*
Image
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków

Hrabia Urodzaju
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

Hoenhaim odwrócił się od aparatury nasłuchowej zdejmując słuchawki i popatrzył na Irminę oraz Paulusa po czym westchnął i powiedział: Ci z Bialenii to za wrzesień dadzą sobie 5000 postów aktywności. Po czym wstał rzucając słuchawkami i wyszedł z dyżurki na papierosa.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Irmina wyszła za Hoenhaimem i spotkała go za rogiem dyżurki. Przystanęła i powiedziała

Co tak sami palicie podzielcie sie.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

W sumie nigdy nie palę, ale ok proszę- częstuje panią pułkownik.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Hetman_Gotfryd »

Dobra koniec okresu leżakownia; chcę raport z uroczystości w Grodzisku :) czyli kto co i z kim wyprawiał po, czy mieliśmy jakiś delikwentów po %
Oraz co to za palenie na dyżurka :)
Pan Major miał się zająć Batalionem reprezentacyjnym ? a gdzie info w tym temacie na naszym forum ?
Pani Pułkownik coś wspominała o ćwiczeniach z I DMG i co w tym temacie już się urodziło ?
SD goncie trochę tą kadrę z swoich pomieszczeń, bo wam przeszkadzają- tak ja to widzę :D
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Wespucci

Post by Wespucci »

Panie generale, raport zdam w tym miesiącu. Oni nadal chcą mnie zniszczyć (kto był wczoraj na irc to wie). I, mam gdzieś że nie jesteście szeregowym szeregowy! Ja w systemie tego nie widzę. A co do reszty to nie moja sprawa.

I mam ciekawostkę z nasłuchu. Udało mi się podsłuchać wandystańskie radio!!! :)
/-/ bosman Henryk Wespucci
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Z tego co widzę to jeszcze NIA nie nadała wszystkiego w profilach obywatelskich...
Co podsłuchu radia naszego sąsiada, to bardzo dobra wiadomość. Oby więcej takich he he
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Salut.
Panie generale, melduję że wczoraj odebrałem nasłuch z Bialenii i usłyszałem w meldunkach, że za wrzesień Bialenia ma mieć 5000 postów aktywności bez względu na to czy tyle będzie miała faktycznie czy nie. Szło się zdenerwować, ppłk y Thorn potwierdzi, że jestem niepalący.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Wespucci »

Szeregowy, super. Możecie dziś za karę czyścić za mnie OKS "Awara", trochę czyszczonka będzie
/-/ bosman Henryk Wespucci
Irmi

Post by Irmi »

Potwierdzam szło sie zdenerwować i musieliśmy wraz ze starszym szeregowym dymka puścić. Panie Generale co do lotów są zaplanowane ale moim pilotom oddelegowanym do akrobatycznych pokazów dałam trochę luzu. Na pewno na dniach się pojawią. Delikwenci z % byli bo Hetman diuk von Graudenz przyniósł samogona więc jak mogliśmy nie wypić. W końcu nasze święto :P
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”