39/2016

Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Re: 39/2016

Post by Hoenhaim »

Co racja to racja!
David kaw. de Hoenhaim
Gadu-Gadu: 0

Post by Paulus Buddus »

Z samego rana Paulus wpadł do SD. Rozejrzał się. Coś mi tu nie gra z tą kawą... Zaczął wąchać pozostałości kawy, które zostały w opakowaniu!

Starszy szeregowy! Co to może być?
Image
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków

Hrabia Urodzaju
KJAF

Post by KJAF »

Szeregowy ostrożnie wziął pojemnik i z zaciekawieniem zbadał zawartość. Niestety, jego zmysły nie są w stanie skutecznie określić składu substancji. Wobec tego została ona skierowana do laboratorium wojskowego.

Panie majorze, przyszły wyniki tej kawy. Ustalono, że w środku znajdowały się resztki nasienia, trochę moczu i proch z pocisków przeciwpancernych. Niestety, nie mam pojęcia skąd się to tam wzięło. Trzeba będzie zapytać naszych poprzedników. Na szczęście, nikt z nas nie pił tego ustrojstwa!

Chciałbym ponadto nadmienić, że zapraszam pana majora na ostrą libację alkoholową z okazji zdania egzaminu podoficerskiego. Planowane atrakcje to wódka, ogórki kiszone i panienki z Wandystanu. Wszystko na mój koszt, za żołd KSZ!
Paulus Buddus

Post by Paulus Buddus »

Major podrapał się po głowie. Schował orzeszki. Zmarszczył czoło. W myślach zostały tylko dwa słowa - wódka i panienki... Ogórki też mogą być pomyślał w ostateczności.

Starszy szeregowy, ale czy po takiej mieszance coś może stać się z zachowaniem osób pijących to? A co do świętowania. Major rozejrzał Ogólnie nie widzę przeciwwskazań, ale tak we dwóch z tymi panienkami? to może kogoś z ŻW zaprosić co by mniejszy dym był na SD... A pro po dymu przypomniały mi się czasy jak raz był dym na kompanii...
Image

Hrabia Urodzaju
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

To może z kaw. Friedmanem zrobimy tą imprezę razem, aczkolwiek ja też zdałem egazmin podoficerski :D koszty wyjdą mniejsze :)
David kaw. de Hoenhaim

Post by KJAF »

Ale ja zdałem z wyróżnieniem, więc biba musi być większa. Zresztą, lepsze dwie biby niż jedna, co nie.

PS. Niewłaściwe użycie słowa "aczkolwiek".
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Paulus Buddus wrote:Major podrapał się po głowie. Schował orzeszki. Zmarszczył czoło. W myślach zostały tylko dwa słowa - wódka i panienki... Ogórki też mogą być pomyślał w ostateczności.

Starszy szeregowy, ale czy po takiej mieszance coś może stać się z zachowaniem osób pijących to? A co do świętowania. Major rozejrzał Ogólnie nie widzę przeciwwskazań, ale tak we dwóch z tymi panienkami? to może kogoś z ŻW zaprosić co by mniejszy dym był na SD... A pro po dymu przypomniały mi się czasy jak raz był dym na kompanii...

Czy coś się może stać osobom pijącym to? Aczkolwiek zaczynając od moczu w warunkach survivalowych czasami to jest jedyne co możemy pić. Nasienie? to jest samo białko, ale zależy o jakim nasieniu mówimy. No jedynie proch z pocisków przeciwpancernych mógłby zaszkodzić i to poważnie. Kontrola byłaby w tej sytuacji wskazana, mogło dojść do zaniedbania, aczkolwiek do zamachu na zdrowie oficerów dyżurujących. Wnioskowałbym o przeprowadzenie dowodu z zapisu kamer przed dyżurką, ale tym już zajmie się żandarmeria jak uzna to za stosowne. No chyba, że panowie macie coś do ukrycia?
David kaw. de Hoenhaim

Post by Paulus Buddus »

Hoenhaim wrote:Czy coś się może stać osobom pijącym to? Aczkolwiek zaczynając od moczu w warunkach survivalowych czasami to jest jedyne co możemy pić. Nasienie? to jest samo białko, ale zależy o jakim nasieniu mówimy. No jedynie proch z pocisków przeciwpancernych mógłby zaszkodzić i to poważnie. Kontrola byłaby w tej sytuacji wskazana, mogło dojść do zaniedbania, aczkolwiek do zamachu na zdrowie oficerów dyżurujących. Wnioskowałbym o przeprowadzenie dowodu z zapisu kamer przed dyżurką, ale tym już zajmie się żandarmeria jak uzna to za stosowne. No chyba, że panowie macie coś do ukrycia?[/justify]

My nic :( bo to my dopiero wyczailiśmy a wcześniej Nas tutaj nie było :( ale ten proch... muszę coś sprawdzić...
Image

Hrabia Urodzaju
Paulus Buddus

Post by Paulus Buddus »

Salut!

Informuję, iż w dniu dzisiejszym zostaje dana Służba Dyżurna 39/2016. Stan żołnierzy - bez zmian. Granice - bez zmian. Nowi mieszkańcy również bez zmian.
Image

Hrabia Urodzaju
Irmi

Post by Irmi »

Majorze,

A czy wszystko było ok? Chodzi mi o ulice i koszary wojskowe? Bo doszły mnie słuchu ze ponoć żołnierze zrobili bunt w jednostce. Czy to prawda?
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”