43/2016

Wespucci

43/2016

Post by Wespucci »

Informuję o objęciu SD w terminie 23- 30 października br. Jako oficer dyżurny melduję służbę w składzie:

-mat Henryk Wespucci
-star. szer. David de Hoenhaim

Miejmy nadzieję że nic niepokojącego się nie zdarzy w tym tygodniu.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Wespucci

Re: 43/2016

Post by Wespucci »

Jak starszy szeregowy będzie się udawał do dyżurki może podać mi z szafki książkę "Historia robienia na drutach", to na wypadek gdyby się nic nie działo.
Wespucci

Post by Wespucci »

Ach... Wespucci jak ty palniesz że będzie spokojnie to nikogo nie ma :(. Nawet starszego szeregowego, się pogniewam...
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

Salut!

Przepraszam za znaczne spóźnienie na służbę. Sytuacja nadzwyczajna. Poza tym preferowałbym aby składy SD były ogłaszane z wyprzedzeniem. Jest tyle chętnych że książka zgłoszeń pęka w szwach to tym bardziej da się ten plan ułożyć. Spadła mi trochę aktywność, bo zacząłem być trochę nerwowy i zniechęcany ale już jest w porządku.

No to wracam do hangaru zajmować się samolotami, widzę, że są strasznie zaniedbane. Już ja porozmawiam z ppłk Irminą, no chyba, że wciąż jej nie anulowali zakazu lotów to idzie zrozumieć ten wstręt do samolotów.
No nic muszę uzupełnić braki oraz zająć się samolotami, biorę dużo spirytusu lotniczego- silniki najważniejsze.
Last edited by Hoenhaim on 25 Oct 2016, o 18:05, edited 2 times in total.
David kaw. de Hoenhaim
Gadu-Gadu: 0

Post by Hetman_Gotfryd »

Dlatego właśnie pełnie służby pod dwóch by się było do kogo odezwać...dobra jak w ciągu 24 h pomocnik się nie pojawi; wprowadzimy zmiany w tej waszej służbie. Jest to czyta formalność i powołamy wam kogoś do pomocy. Co byście się nie nudzili samemu.
A jak wam poza tym idzie SD, jakieś ciekawostki itp związane z bieżący wydarzeniami... od dawana robicie na drutach? ska takie zainteresowanie... Przyłapaliście kogoś na paleniu fajek poza obszarem do tego wyznaczonym ? Jakieś uchybienia w umundurowaniu garnizonowym ?
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Wespucci

Post by Wespucci »

Panie generale!

Służba całkiem dobrze, przywitałem nowego starego mieszkańca. Ja... na drutach robię od kąt jestem posłem. Skąd to zainteresowanie? Jakoś tak wyszło. Całkiem mi się spodobało i w domku mam już 10 takich sweterków. Puki co nie przyłapaliśmy żadnego żołnierza na paleniu fajek... chyba że miejsce tankowania samolotów to miejsce objęte zakazem. Wszyscy żołnierze chodzą w czystych mundurach i butach, też czystych!
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Na drutach :D to KSZ będzie miało całkiem przyzwoity płot o0 ?
David kaw. de Hoenhaim

Post by Wespucci »

I sweterki na zimę. Wypolerowaliście samoloty? I gdzie cały spiritus?!
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

To ja zabrałem aż cały spirytus? To tylko 8 beczek było :D
David kaw. de Hoenhaim
Gadu-Gadu: 0

Post by Hetman_Gotfryd »

To ja się tak zawsze zastanawiałem jaką pojemność ma standardowy zbiornik paliwa w f-16 a ile w dodatkowym ?
A co do robienia na drutach to jakiego stylu, używacie do robienia np. szalika ?

Teraz konkrety, czy zawartość magazynu podręcznego w Dyżurce sprawdzona ?
Jak sprzątanie rejonów z liści ?
Ilu nietrzeźwych zatrzymano po imprezie naszego solenizanta Juliana ?
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”