44/2016

Hetman_Gotfryd
Gadu-Gadu: 0

44/2016

Post by Hetman_Gotfryd »

Informuję o objęciu w terminie 30 października - o6 listopada br. służby dyżurnej. Jako oficer dyżurny melduję służbę w składzie :

- gen. dyw. Gotfryd Slavik de Ruth
- ppłk. Irmina de Ruth y Thorn

Przepraszam za zwłokę, ale jakoś korki nas na obwodnicy nas przetrzymały. Dziękuję poprzedniej Służbie za dobrze i sumieniem pełnioną wartę. Jak zawsze porządek na posterunku i dokumentach. Udanego wolnego i słonecznej pogody życzę.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Wespucci

Re: 44/2016

Post by Wespucci »

Życzę udanej i spokojnej służby dyżurnej. Dokumenciki w końcu mogę zdać.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Irmi

Post by Irmi »

Salut

Dziękuje za poprzednią służbę. Dokumenciki z chęcią przyjmę i przejrzę. Faktycznie korki potworne. Staliśmy kilka godzin zanim cokolwiek sie ruszyło. Trzeba to sprawdzić dlaczego. A tymczasem moja ulubiona kawa się robi i czekam na dokumenty, które muszę przejrzeć.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Wespucci

Post by Wespucci »

Dokumenciki w szafce są jak coś. Uzupełnione i można lecieć do domku. A na korki będę uważać.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Irmi

Post by Irmi »

Salut

Służba dyżurna upływa spokojnie. Praktycznie do wieczora żołnierze grabili liście, kosili trawnik, aby przed zimą był gotowy. Potem dałam im wolne, więc mogli odpocząć w koszarach. General gdzieś znikł, więc zrobiłam obchód po bazie. Nic niepokojącego nie znalazłam.

Czas w dyżurce upływa wolniej niż mogłoby się zdawać. Noc się zbliża, więc trzeba dorzucić do kominka, aby było ciepło. Dobrze że wzięłam ze sobą ciepły sweter bo przynajmniej nie zmarznę w te zimne dni. Dokumenty powoli wypełniają się.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman.Jack
Gadu-Gadu: 39273845

Post by Hetman.Jack »

Pani Pułkownik w czasie służby proszę przemyśleć skład swojej Bazy. Proszę porozmawiać z żołnierzami kto miałby się czym zajmować. Opis Poszczególnych poddziałów opisałem w wątku w KSP.
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

Salut!
Na poprzedniej SD troszkę nagrabiłem spóźnieniem się na SD a jak już zacząłem obowiązki to niechcąco wylałem całą beczkę spirytusu lotniczego, dlatego się nie odzywałem próbując zatuszować, no ale się nie da... w hangarze śmierdzi jak cholera i chciałem uniknąć upicia się oparami któregokolwiek żołnierza. No ale... nie da się i wietrzyc hangar trzeba będzie jeszcze 2 tygodnie co teraz, pani pułkownik?
David kaw. de Hoenhaim

Post by Hetman_Gotfryd »

W wojsku nie ma pojęcia nie da się, macie tak zrobić by było dobrze. Chemicznie i fizycznie macie tak zrobić by było czysto i bez zapachów :) Macie też z panią pułkownik obmyślać co i jak w temacie Bazy Lotniczej.
Byliśmy dziś z kontradm. Tytusem Aureliusz-Chojnacki na grobach naszych poległych braci. Chociaż tak mogliśmy ich uczcić ich pamięć. Trochę zmarzliśmy ale spoko dajemy rade, warto tak czasem aktywnie popracować. Co do pracy to mam pomysł dla kadry oficerskiej na najbliższe dni. Coś w temacie ćwiczeń narracyjnych itp w ramach już istniejących BAZ i rodzajów sił zbrojnych.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

To cieszy bardzo! Zrobimy wszystko co w naszej mocy z panią pułkownik.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Salut!

Po całej nocy nieprzespanej z powodu zimna panującego w dyżurce, postanowiłam się przejść aby przeżyć kolejną noc. Poszłam w stronę hangarów i faktycznie było czuć spirytusem. Liczę na to, że w końcu uda się wywietrzyć. Poza tym spokój. Żołnierze maja wolne, chociaż z miła chęcią przegoniłabym ich po koszarach, ale obiecałam to obiecałam.

W dyżurce radio gra, cisza spokój. Ekspres do kawy właśnie skończył robić mi moją ulubioną, a ja zamarzam i jeszcze do tego siedzę i wymyślam co dalej z bazami i kto ma je objąć. W końcu muszę to dostarczyć Generałowi. Mam nadzieje, ze nie zamarznę bo mi się drewno do kominka powoli kończy.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”