44/2016

Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Re: 44/2016

Post by Hoenhaim »

Irmi wrote:
Salut!

Po całej nocy nieprzespanej z powodu zimna panującego w dyżurce, postanowiłam się przejść aby przeżyć kolejną noc. Poszłam w stronę hangarów i faktycznie było czuć spirytusem. Liczę na to, że w końcu uda się wywietrzyć. Poza tym spokój. Żołnierze maja wolne, chociaż z miła chęcią przegoniłabym ich po koszarach, ale obiecałam to obiecałam.

W dyżurce radio gra, cisza spokój. Ekspres do kawy właśnie skończył robić mi moją ulubioną, a ja zamarzam i jeszcze do tego siedzę i wymyślam co dalej z bazami i kto ma je objąć. W końcu muszę to dostarczyć Generałowi. Mam nadzieje, ze nie zamarznę bo mi się drewno do kominka powoli kończy.

W międzyczasie wpadne to przyniosę z szeregowymi drewienka. spokojnej nocy zatem zyczę :)
David kaw. de Hoenhaim
Gadu-Gadu: 0

Post by Irmi »

Salut

Dziękuje żołnierzu, przyda się bo jak nie dorzucę to kompletnie zamarznę.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Bartek T. Czapka

Post by Bartek T. Czapka »

Pozwoliłem sobie przynieść Pani Pułkownik termos z gorącą kawą mej roboty. Mam nadzieję, że tym bardziej Pani Pułkownik nam nie zamarznie :)
Podporucznik KSZ Bartłomiej Czapka
Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień
Irmi

Post by Irmi »

Panie Chorąży

Jest Pan mym zbawieniem. Może w końcu nie zamarznę i dodatkowo zwiększę swoją energię pijąc moją ulubioną kawę :D dziękuje
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Chcecie mi powiedzieć że mamy zimno na dyżurce, dlatego postanowiłem nam odpowietrzyć grzejniki ;)
Oby tego nikt z kadry nie widział he he
Cieszy mnie że sprawy z czystością w hangarze się poruszyły. A byłbym zapomniał na biurku jest decyzja o ODWIESZENIU pani Pułkownik do Lotów.
Inna sprawa to dziś zauważyłem ze w parku na prawo od MPS brakuje kilku drzew. Teraz wiem ska się pojawiło drzewo na dyżurce do kominka :D Kreatywność mnie czasem zaskakuje.
A i chciałbym wiedzieć który to dowcipniś tak sobie lata nad autostradą ? bo mamy to zdjęcie dzięki "uprzejmości"kolegów z drogówki...
Attachments
398ae507c3a530a5e5f965ac03452839.jpg
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Niech to się nie wyda prooooosze, niech to sie nie wyda prooooszzeeeeee
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Salut!

Panie Generale dziękuje za odpowietrzenie grzejników. Troche cieplej zaczęło być, aczkolwiek mój ciepły sweter wymięka przy takim ziąbie. Najgorzej jest gdy pojawia się pierwsza godzina. Wtedy to moje zęby zaczynają dzwonić. No tak drzewa zostały wycięte na moją prośbę i dzięki temu mam czym palić w kominku.

Dziękuje za list odwieszający mnie w lotach. Co do tego delikwenta sprawdzamy. Informacje będziemy mieć niedługo. A czas w dyżurce płynie wolno. Dzięki uprzejmości chorążego mam termos mojej ulubionej kawy. Przynajmniej nie zasnę i nocami będę czuwała. Przede mną bardzo długa noc.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

To bardzo dobre wiadomości
Co do tego zdjęcia to ja się pytam: CZEMU TAK WOLNO ?
nie dało się szybciej...co mało paliwa w baku, nie dało się docisnąć manetki gazu(czy to prawidłowa nazwa ?)
Zamiast wycinać drzewa na terenie koszar, trzeba było do administracji dzwonić i im głowę suszyć.
Poza tym pani Pułkownik ten sweter jest nie regulaminowy; proszę chodzić w bluzie bojowej z ocieplaczem.
Wasze w KSP są nawet lepsze od tych z Sił Specjalnych...
Dzisiaj to ja IDE na obchody wartowni i zrobimy też im nocny alarm, zobaczymy jak zareagują.
Liczę też w tym tygodniu na nocny patrol i raport z tego lotu.
A i dziękuje za te słodkości do mojej herbatki. Tylko bez przesady bo testów na koniec roku nie zaliczę...
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu

Image
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Strasznie się cieszę, że mam z kim latać znowu! Ta moja mała nieobecność, to był swego rodzaju strajk. Nie mamy pojęcia panie generale dlaczego ten delikwent leciał tak wolno... a co do drzewa najwidoczniej nie mogła to być brzoza.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Hetman_Gotfryd »

Ok to my już jesteśmy przygotowani do zdania SD. Było sympatycznie i owocnie, bez większych rewelacji.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu

Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”