45/2016

KJAF
Gadu-Gadu: 0

Re: 45/2016

Post by KJAF »

Panie majorze,

kapral Friedman melduje wykonanie zadania.

Były jedynie problemy z wymianą żarówek, gdyż dziwnym trafem nie znaleziono ich zapasu. Poleciłem osobom za to odpowiedzialnym uzupełnienie stanu żarówek w zapasie. Teraz mamy ich tyle, że z jednostki możemy zrobić drugą Tropicanę.
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Sławomir wrote:Służba Dyżurna proszę powiadomić żołnierzy o możliwości dokonania resetu stanowisk. Na podstawie rozkazu Hetmana Wielkiego w dziale ogólnym KSZ.

Panie Generale,

melduję wykonanie rozkazu. Żołnierzy powiadomiłem poprzez Pocztę Konną.

(-) mjr Laurencjusz MaHi at Atera
Oficer Dyżurny
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

No no ciekawie sie robi
David kaw. de Hoenhaim

Post by Laurẽt »

Panie Generale!

W związku z planowanymi na jutro obchodami 10 rocznicy Unii Księstwa Sarmacji z Królestwem Baridasu melduję, że w dniu dzisiejszym przeprowadziłem trening kompanii honorowej.

Główne uroczystości rocznicowe odbędą się na #sarmacja o godzinie 20.00, a zgodnie z zamieszczonym w "Heroldzie" zaproszeniem żołnierze, którzy bezpośrednio nie będą brali udział w uroczystości są oczywiście zaproszeni na trybunę honorową.

(-) mjr Laurencjusz MaHi at Atera
Oficer Dyżurny
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Panie Generale!

Porządkując papiery oraz uzupełniając książkę meldunków służby dyżurnej w ramach raportu melduję, że służba powitała trzech nowo przybyłych mieszkańców. Dodatkowo w ramach patrolu i prac wykonano naprawę ogrodzenia oraz usprawniono oświetlenie na terenie obiektów wojskowych. Poza tym powiadomiłem poprzez Pocztę Konną wszystkich żołnierzy KSZ o resecie stanowisk oraz przekazałem informację o dzisiejszych uroczystościach 10 rocznicy Unii Sarmacji i Baridasu.

Melduję służbę dyżurną gotową do przekazania obowiązków zgodnie z harmonogramem.

(-) mjr Laurencjusz MaHi at Atera,
Oficer Dyżurny
KJAF

Post by KJAF »

Dziękuję za miłą i bezproblemową Służbę Dyżurną.
Locked

Return to “Służba Dyżurna”