47/2016

Irmi
Gadu-Gadu: 0

47/2016

Post by Irmi »

Salut

Panie Generale,

Podpułkownik Irmina de Ruth y Thorn jako oficer dyżurny melduje objęcie służby dyżurnej, Mam nadzieje, że szeregowy i oficer pomocniczy zameldują się. A tymczasem widzę, że poprzednia służba dyżurna jeszcze nie zdała swego meldunku,więc czekam przed drzwiami aż wyjdą. Mam nadzieje, ze drewno do kominka narąbane, a ekspres do kawy uzupełniony.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Baszar

Re: 47/2016

Post by Baszar »

Pomocnik oficera dyżurnego Starszy Szeregowy Baszar Svensson at Atera zgłasza sie służbie.
/Baszar Svensson at Atera
Mustafa Owski

Post by Mustafa Owski »

Służba zdana :) Problemy przy schodzeniu na ląd po inspekcji okrętów.
v-hr. Mustafa Owski h.Roch
TRUP
- kmdr ppor. Książęcej Marynarki Wojennej
Hetman.Jack
Gadu-Gadu: 39273845

Post by Hetman.Jack »

Cieszę się, że służba przyjęta. Życzę spokojnej służby. W tym tygodniu będzie sporo roboty bo wprowadzamy nowy etat i dowódcy przenoszą się do swoich Baz oraz zaczynają w nich dowodzenie.
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Baszar

Post by Baszar »

Panie Hetmanie,

Damy rade wszystko będzie jak w zegarku chodziło i ani nie zaskrzypi.
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

Salut!
W razie możliwej sytuacji niezapowiedzianej zobowiązuję się do zastępowania pani pułkownik.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Irmi »

Salut!

Wieczór upływa spokojnie. Właśnie powróciłam z przeglądu stanu mundurów naszych żołnierzy oraz stanu technicznego samolotów. Są w dobrym stanie na szczęście. Żołnierzom zaleciłam dodatkowe ćwiczenia, bo sobie imprezę urzadlili w koszarach. Trawę trzeba będzie skosić bo już urosła za duża.

W dyżurce chłodno się zrobiło to też przyniosłam sobie dodatkowy ciepły sweter. Kawa w ekspresie się powoli kończy, trzeba będzie wysłać starszego szeregowego po zapasy. Dziennik służb leży przede mną, ale brakuje weny aby go uzupełnić. Na ten moment myślę nad strukturą bazy, ale na ten moment nic do głowy nie przychodzi. Może jutro. Starszy szeregowy pewnie na patrolu.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Baszar

Post by Baszar »

Melduje pani ppłk czysto schludnie nie zauwazylem nic co by mialo wywolac alert.
Raport nadano o 01:05 lokalnego czasu
Starszy szeregowy svensson at atera pomocnik oficera dyzurnego
Irmi

Post by Irmi »

Salut!

Służba dyżurna przebiega spokojnie. Żadnych burd, hałasów. Żołnierze w końcu wyczyścili swe mundury, więc mają wolne. Z rana mieli ćwiczenia na poligonie, więc wieczór im dałam wolny. Woda w fontannie przed dyżurką została już wyłączona, bo zapowiadają przymrozki, a nie chcemy aby rury nam wywaliły. Wczoraj została skoszona trawa i skonfiskowane zapasy alkoholu, które mieli żołnierze poukrywane.

Noc w dyżurce umila grające radio,które puszcza jakieś wojskowe hity. Kawa leje się strumieniami. Drewno powoli się kończy, ale żołnierze obiecali narąbać. Dziennik służb się uzupełnił sam. Czas pomyśleć o koncepcji bazy. Mam nadzieje, że starszy szeregowy powróci i zda swe raporty. Jak mi się chce spać.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Baszar

Post by Baszar »

Raport z Służby:

Starszy Szeregowy Svensson at Atera składa raport z aktywności swojej misji dyżurnej jako pomocnik oficera dyżurnego:

- Zero problemow na tej służbie czas mina spokojnie żołnierze wykonują polecenia pani ppłk de Ruth y Thorn

Raport zgodny z prawda spisał

(-)Starszy Szeregowy Baszar Svensson at Atera pomocnik oficera dyżurnego
Locked

Return to “Służba Dyżurna”