47/2016

Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Re: 47/2016

Post by Hoenhaim »

W takim razie zyczę wam tak samo dobrego i spokojnego wieczoru jak wczorajszy. Polecam zrobić pobudke w koszarach o 3 rano, albowiem zołnierze przestali traktować mundur z nalezytą czcią i szacunkiem. Proszę sprawdzić samemu.
David kaw. de Hoenhaim
Gadu-Gadu: 0

Post by Irmi »

Salut!

Służba przebiega w miarę spokojnie. Żołnierze tak jak napisał starszy szeregowy polecenia wydają, aczkolwiek mnie martwi, że szacunek do munduru żaden. Poszłam więc za namową mego znajomego i zrobiłam pobudkę w koszarach o 4 nad ranem. Chciałam sprawdzić kto szanuje mundur, a kto nie. Wyszło, że część żołnierzy dba z wielką należytością, a niektórzy w ogóle. Dla tych co nie dbają, zrobiłam rundkę po całym terenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

W dyżurce czas płynie wolno i nudno. Dziennik służby wypełniony i włożony tam gdzie zwykle. Ekspres do kawy uzupełniony. Myślę, że za niedługo można spokojnie oddać służbę.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Baszar
Gadu-Gadu: 0

Post by Baszar »

Starszy Szeregowy Svensson at Atera melduje ze wszystko jest już gotowe do przyjścia nowej ekipy dyżurnej.

Pani ppłk de Ruth y Thorn dziękuje za mila i spokojna sluzbe i wiele porad które przydadzą mi sie w niedalekiej karierze wojskowej.

Kolejnej służbie życzę spokojnej i udanej służby

podpisano
Starszy Szeregowy Svensson at Atera
/Baszar Svensson at Atera
Locked

Return to “Służba Dyżurna”