50/2016

Hetman_Gotfryd
Gadu-Gadu: 0

50/2016

Post by Hetman_Gotfryd »

Informuję o objęciu w terminie 11-18 grudni br. służby dyżurnej. Jako oficer dyżurny melduję służbę w składzie :

- gen. dyw. Gotfryd Slavik de Ruth
- ppłk. Irmina de Ruth y Thorn

Przepraszam za zwłokę, ale jak zwykle w niedziele trudno się zebrać do pracy wieczorem . Dziękuję poprzedniej Służbie Dyżurnej za dobrze i sumieniem pełnioną wartę. Jak zawsze porządek na posterunku i dokumentach. Udanego wolnego i słonecznej pogody życzę.
Tak przy okazji
- Panie Majorze kolo środy bierzemy się za I DMG; trzeba tam zmiany wprowadzić.
- Macie Wespucci mam nadzieję że powoli ogarniacie nowy przydział służbowy do Dywizjonu Lotniskowców ?
Attachments
Taki prezent nam koledzy z przedniej służby zostawili :) ha ha
Taki prezent nam koledzy z przedniej służby zostawili :) ha ha
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Irmi

Re: 50/2016

Post by Irmi »

Salut

Pomocnik oficera dyżurnego ppłk. de Ruth y Thorn melduje sie na służbie. Przepraszam za spóźnienie, ale po pierwsze nikt mi nie odsniezył auta :( po drugie pełno śniegu przed dyżurką o mało co nie wjechałam w zaspę, a po trzecie musiałam jeszcze dokończyć plan przydziału, który jeszcze nie do końca jest dopracowany. Mam nadzieje, ze na służbie będę mogła to zrobić. Zimno....
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Oj bez przesady pani Pułkownik; chłopaki napali w kominku. Centralne działa, kawa czeka i JA ;) Nawet ja chodzę w koszuli z krótkim rękawem w dyżurce he he. Faktycznie pracy trochę mamy, ale spokojnie wszytko ogarnieniem. Zresztą nasi poprzednicy wszytko ładnie opisali i przygotowali. Nawet jest wazon z Kwiatami; i to raczej nie dla mnie 8-)
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu

Image
Hetman.Jack
Gadu-Gadu: 39273845

Post by Hetman.Jack »

Zadanie dla służby dyżurnej. Rozpowszechnić poprzez pocztę konną rozkaz do wszystkich żołnierzy KSZ.

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=142&t=21441
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Tak jest panie Hetmanie
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu

Image
Irmi

Post by Irmi »

Panie Generale de Ruth

No tak Pan jest jest ;) , centralne działa, sweter jest więc może trochę przesadziłam :P mamy dużo pracy ale razem we dwóch to ogarniemy. Zatem czekam na zadania :)
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

I co było całkiem sympatycznie i ciepło dziś w nocy. Rano chłopakom z posterunku III zrobiłem nalot, trochę mieli rzeczy nie regulaminowych. Ale nic co by ŻW się tym zainteresowało, byłem też na MPS i w Hangarach. Sprawdziłem stany liczebne i osobowe cywili i kadry. Uchybień znacznych nie było, dało się wszystko łatwo i logicznie ogarnąć. Na wieczór zaplanowałem sprawdzenie magazynu broni na posterunku i sens w TV :D
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu

Image
Irmi

Post by Irmi »

Salut,

Panie Generale było i jest całkiem sympatycznie. Więcej służb z panem :D ja też zrobiłam nalot i skonfiskowałam chłopakom alkohol i zrobiłam im ćwiczenia wojskowe po koszarach.

A w dyżurce kominek fajnie się pali, papiery powoli się uzupełniają, a ja popijam herbatkę i czekam na znakomity seans z Panem Generałem.
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

Wypadało by w takim razie skupić się na planach operacyjnych na nowy rok. Bo nic tak nie pobudza jak ćwiczenia; im więcej potu na ćwiczeniach tym mniej krwi w walce. A następny rok mógłby być tym kierunku lepszy od tego ? Jakieś spore ćwiczenia połączonych sił i kampania narracyjna. Raczej nie zanosi się na misję pomocy humanitarnej i rozdzielania zwaśnionych stron. Ale po takich zamianach jak przechodzimy to byłby to na pewno niezły sprawdzian ;)
A prywatnie powiem że pani Pułkownik bosko wygląda w tym regulaminowym sweterku :D
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu

Image
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Post by Hoenhaim »

Irmi wrote:Salut,

Panie Generale było i jest całkiem sympatycznie. Więcej służb z panem :D ja też zrobiłam nalot i skonfiskowałam chłopakom alkohol i zrobiłam im ćwiczenia wojskowe po koszarach.

A w dyżurce kominek fajnie się pali, papiery powoli się uzupełniają, a ja popijam herbatkę i czekam na znakomity seans z Panem Generałem.

Co? Ja wtedy byłem na siłowni i do teraz nic nie wiem o nalocie!? A to chlejusy jedne czas zrobić z nimi porządek co?
David kaw. de Hoenhaim

Return to “Służba Dyżurna”