50/2016

Irmi
Gadu-Gadu: 0

Re: 50/2016

Post by Irmi »

Panie Generale,

Jasne trzeba będzie się zastanowić nad planami operacyjnymi bo nam żołnierze zastoją się i wtedy jak przyjdzie do prawdziwej walki to nie będą potrafili podnieść karabinu :P oczywiście żartuje,ale niestety musimy o tym pomyśleć oraz żeby poduczyć naszych żołnierzy w wielu sprawach wojskowych bo mam wrażenie, że co poniektórzy pozapominali jak się np obchodzić z mundurem czy z bronią.

A tak prywatnie powiem Panu Generałowi, że do twarzy panu w tej koszulce. Bosko w niej Pan wygląda. A i dziękuje za komplement. Nie ukrywam, że polubiłam regulaminowy sweterek. Jest mi przynajmniej ciepło w nim.

Kapralu,
O nalocie dowódcy Bazy nie musicie nic wiedzieć :P tak niestety skonfiskowałam im cały zapas alkoholu, a te małe dranie znowu go mieli. Więc kolejny poszedł do konfiskaty. Oby w końcu się nauczyli.

Noc mija spokojnie. Ogień w kominku się pali, radio gra wojskowe przeboje. A ja pije kawę i czytam sobie ksiażkę. Mam nadzieje, że Pan Generał powróci z obchodu.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Image Image
Hetman_Gotfryd
Gadu-Gadu: 0

Re: 50/2016

Post by Hetman_Gotfryd »

I tak oto tydzień zleciał, mimo ambitnych planów wiele spraw nie zostało ogarniętych. A my mamy kolejną turę do odsłużenia w tym m-cu.Ale dla nas to i tak normalka, stanowimy zgrany zespół :)
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”