3/2017

Eradl
Gadu-Gadu: 0

3/2017

Post by Eradl »

Salut!

mat. Eradl da Firenza melduję objęcie SD jako pomocnik oficera dyżurnego.
por. Eradl Adrien Marcus Pius hr. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ImageImageImageImageImage
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Re: 3/2017

Post by Hoenhaim »

Salut!

Oficer Dyżurny kpr. Dawid de Hoenhaim melduje się.
Dzisiaj i jutro daję żołnierzom czas na zapoznanie się z nowym rozkładem stron w dziale KSZ. Nastepnie zajmiemy się przeglądem sprzętu, szczególnie Marynarki Wojennej, gdyż dawno nie były sprawdzane, a największe problemy mogą sprawić okręty podwodne, gdyż trzeba ściągać nurków by stwierdzili stan kadłuba. Na razie to wszystko, mógłby mat przygotować wszystkie poprzednie dzienniki SD, powynosimy je do archiwum.
David kaw. de Hoenhaim
Gadu-Gadu: 39273845

Post by Hetman.Jack »

Proszę używać papierka Służby Dyżurnej, który przypominam wygląda tak:

Code: Select all

[d=ksz_sd][/d]
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Hetman.Jack

Post by Hetman.Jack »

Proszę poinformować żołnierzy KSZ o tym, że Forum Centralne KSZ zmieniło swoją strukturę oraz poinformować, że wszelkie pytania co do Forum żołnierze powinni kierować do Hetmana poprzez Pocztę Konną.
Jack diuk von Horn
już nikt

Hetman.Jack

Post by Hetman.Jack »

Kolejne zadanie dla służby dyżurnej:

Przekazać przez pocztę konną do wszystkich żołnierzy KSZ, że sprawy związane z forum centralnym należy kierować do Hetmana Wielkiego poprzez pocztę konną. Ponieważ tylko Hetman kontaktuje się z Władzami w celu ustalania spraw forum KSZ.
Jack diuk von Horn
już nikt

Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Salut!
Proponuję matowi dnia jutrzejszego poprowadzić przegląd sprzętu marynarki. Natomiast pojutrze upewnimy się w jakim stanie ten sprzęt jest.
David kaw. de Hoenhaim

Post by Hetman_Gotfryd »

W takim razie Ja poszukam u siebie kodów do SD i oficjalnego powitania. No chyba że ktoś z KSZ ma to już pod ręka i wrzuci to w INNE SPRAWY w SD ?
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Eradl

Post by Eradl »

Salut!

mat. Da Firenza melduje że w dniu dzisiejszym tj. 1.20.2017 zostały przeprowadzone prace na OP KS oraz dokonano przeglądu sprzętu MW.

Przegląd sprzętu przebiegł pomyślnie, poprzednie spisy zgadzają się ze stanem faktycznym. Stan idealny, niczego nie brakuję.
W wyniku prac prowadzonych przy OP zgodnie z normą ISO9000 nie stwierdzono nabytych wad kadłuba na OP z wyjątkiem OKS Gidena, gdzie w sekcji 6 i 7 śrudokręcia stwierdzono marginalne spadek grubości blach. Osłona akustyczna nie została naruszona. Zlecono odpowiednie prace konserwacyjne.
por. Eradl Adrien Marcus Pius hr. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ImageImageImageImageImage
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Sławomir wrote:W takim razie Ja poszukam u siebie kodów do SD i oficjalnego powitania. No chyba że ktoś z KSZ ma to już pod ręka i wrzuci to w INNE SPRAWY w SD ?

Panie Generale!

Melduję wykonanie rozkazu.

(-) mjr Laurencjusz MaHi at Atera
Hoenhaim

Post by Hoenhaim »

Salut!

Korzystając z ostatniego dnia SD po zmianach które nastąpiły na forum, jestem rozgoryczony usunięciem wszystkich materiałów, które zamieszczone były w dziale KSP. Jeśli to jest możliwe, prosiłbym o przywrócenie tych materiałów. Nie dość, że były pisane m.in przez Emanuela Śmigło- postać, której nie muszę nikomu przedstawiać i bardzo potrzebne jak klawiszologia do symulatora, która okazywała się bardzo przydatna dla nowych oraz inne dane nt. lotnictwa, samolotów. Teraz nie mam do jakich materiałów odesłać nowych przed przystąpieniem do szkolenia.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
David kaw. de Hoenhaim

Return to “Służba Dyżurna”