04/2018

Locked
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

04/2018

Post by Laurẽt »

Informuję o objęciu SD w terminie 21-28 stycznia 2018 roku. Melduję służbę w składzie:
- ppłk Laurencjusz MaHi at Atera
- szer. Daniel Szekeres

(—) ppłk Laurencjusz MaHi at Atera,
Oficer Dyżurny
Daniel Szekeres

Re: 04/2018

Post by Daniel Szekeres »

Melduję, że zacząłem służbę od poinformowania nowych mieszkańców przybyłych w zeszłym tygodniu o możliwości dołączenia do KSZ.
(-) sierż. Daniel Szekeres
Daniel Szekeres

Ja to mam szczęście znów będąc na służbie dzieją się wielkie wydarzenia poprzednio wybrano Jego Książęcą Mość Roberta Fryderyka w czasie wspólnej służby, teraz zmiana na szczytach władzy w KSZ. Wszystkiego dobrego i wiecznie pełnej pozytywnej energii do pełnienia swoich obowiązków.

Rozkaz Jego Książęcej Mości wywołał w koszarach spore poruszenie i lekkie rozluźnienie w pełnieniu codziennych obowiązków, gdzie żołnierze zaczęli debatować nad zaistniałą sytuacją i przyszłością. Ale przeprowadzony szybki patrol przeprowadzony przeze mnie szybko wprowadził żołnierzy na odpowiednie tory i wszystko jest w porządku.
Daniel Szekeres

Panie Pułkowniku jest jakieś specjalne zadanie do wykonania? Zrobiłem dziś obchody po koszarach, sprawdziłem też chwilowo czy wszystko gra na #sarmacja, spokój i cisza w eterze również posprzątałem trochę w dyżurce . Na radarach podobnie spokój nic niepokojącego się nie działo dziś. I taka mała uwaga, bo przeglądałem trochę oficjalną stronę KSZ i przydało by się trochę uaktualnić informacji oczywiście jeśli znajdzie się czas.
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Szeregowy!

Proszę poprzez Pocztę Konną przekazać wszystkim żołnierzy Książęcych Sił Zbrojnych by szykowali się do defilady z okazji uroczystej koronacji Księcia oraz zebrać od nich informacje dotyczącą ich obecności na uroczystości, którą proszę przesłać na moją skrzynkę w Poczcie Konnej.

(-) ppłk Laurencjusz MaHi at Atera
Oficer Dyżurny
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

szeregowy jesteście już dodani do spisu żołnierzy, możecie się starać o prace w Prasie wojskowej.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Daniel Szekeres

Melduję, że powiadomiłem wszystkich żołnierzy o zbliżającej się koronacji i odświeżeniu mundurów. Jak wysłałem zaproszenie do KSZ nowo przybyłego mieszkańca.
Hetman_Gotfryd

Post by Hetman_Gotfryd »

I bardzo dobrze że starcie się przyciągnąć młodych do KSZ. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie, stały napływ młodych i zdolnych; chetnych do robienia kariery w KSZ.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Locked

Return to “Służba Dyżurna”