Jubileusz Księcia Najjaśniejszej Sarmacji

Moderator: Książęca Żandarmeria Wojskowa

Awatar użytkownika
Hetman.Jack
Gadu-Gadu: 39273845

Jubileusz Księcia Najjaśniejszej Sarmacji

Post autor: Hetman.Jack » 22 paź 2017, o 22:42

W załączniu przedstawia list. Proszę o opinie i pomysły. Uwaga za czynny udział w uroczystościach przewidziałem NAGRODY.
Jaśnie Oświecony Generale,

zbliżające się tygodnie będą dla nas wszystkich niezwykle uroczyste. Przed nami bowiem dwa ważne święta: kolejne urodziny Jego Książęcej Mości, które wypadają 26 października oraz czwarta rocznica Jego koronacji, którą będziemy przeżywać 17 listopada. Oba te święta dzieli nieco ponad trzy tygodnie różnicy, więc Dwór Książęcy postanowił w tym roku połączyć obchody tych wydarzeń i zorganizować jedną uroczystość, która odbędzie się 29 października w niedzielę o godzinie 19:00 na sarmackim kanale IRC.

W związku z tym serdecznie zapraszam Książęce Siły Zbrojne do jak najaktywniejszego włączenia się w przeżywanie tych świąt. Proszę o zorganizowanie dowolnej ilości inicjatyw, quizów czy konkursów, które ubogacą nasze obchody.

W scenariuszu oficjalnych uroczystości na sarmackim kanale IRC przewidziana jest część dla Książęcych Sił Zbrojnych. W jej trakcie przedstawiciele Wojska będą mogli wygłosić okolicznościowe przemówienia, ale także zaprezentować swoje inicjatywy, etc.

Ponad to wystosowuję specjalną prośbę do Książęcych Sił Zbrojnych o zorganizowanie tradycyjnej przy tego typu wydarzeniach wojskowej części naszej uroczystości.

Serdecznie proszę o regularny kontakt z moją skromną osobą w celu opracowania szczegółów uroczystości. Prosiłbym również, aby w miarę możliwości wszystkie przeprowadzone w ramach Wojska inicjatywy zgłaszać do mnie.

Jeśli coś wydawałoby się niejasne proszę śmiało zadawać mi pytania. Jestem także otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje bądź sugestie. I oczywiście wraz z całym Księstwem liczę na aktywny udział Książęcych Sił Zbrojnych w uroczystości!
Z poważaniem
(—) Heweliusz Popow-Chojnacki,
Rzecznik Dworu JKM.
gen. Korony Jack diuk von Horn
Hetman Wielki Księstwa Sarmacji

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Hetman.Jack
Gadu-Gadu: 39273845

Re: Jubileusz Księcia Najjaśniejszej Sarmacji

Post autor: Hetman.Jack » 24 paź 2017, o 13:35

Ok w takim razie inaczej. Jeden chętny na dowódcę uroczystości. Jeden na narratora i 3 do poczty flagowego.
gen. Korony Jack diuk von Horn
Hetman Wielki Księstwa Sarmacji

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...

Awatar użytkownika
Sławomir
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Sławomir » 24 paź 2017, o 19:12

Akurat ta niedziele na którą mam na wieczór plany...co oznacza że nie będę d-ca pocztu sztandarowego.
gen.broni Gotfryd Slavik diuk de Ruth
D-ca Wojsk Bojowych KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Awatar użytkownika
Tomasz Liberi
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Tomasz Liberi » 24 paź 2017, o 20:24