Kaxiu vs Zółtowski

Locked
User avatar
kaxiu
Posts: 2194
Joined: 11 Oct 2008, o 16:17

Kaxiu vs Zółtowski

Post by kaxiu »

1. Oznaczenie uprawnionego wnioskodawcy: Wojciech wicehrabia Hergemon
2. Oznaczenie pełnomocnika wnioskodawcy: brak
3. Oznaczenie oskarżonego: Leszek bar. Żółtowski de Ruth,

4. Określenie stanu faktycznego ze wskazaniem czasu, miejsca, sposobu i okoliczności
Dnia 12 października 2011 r. o godzinie 23:52 i dalej w komentarzach tyczących się nowego numeru fermentu byłem ofiarą kolejnego już ataku furii i frustracji oskarżonego, pomimo faktu (a może raczej z powodu?) że jak wiadomo od dłuższego czasu już w Sarmację nie gram, o czym oskarżony doskonale wie. Oskarżony napisał:
Diuk widział sondę na forum? 26 osób ma dosyć Yaraeha (w domyśle także i Kaxia) i nie ma to dla nich znaczenia w jaki sposób on czy oni z Księstwa zostaną usunięci.

Informuję, że na wypadek jakby ktoś w imię słuszności usunął dowód - mam screena.

5. Wnioskowane rozstrzygnięcie sprawy
Kara więzienia w wymiarze 3 miesięcy.

6. Powoływane dowody
http://www.sarmacja.org/index.php?p=herold,401,36

7. Uzasadnienie

Wysoki Sądzie,

W mojej opinii, to że przeprowadziłem się na stałe do państw innych niż Księstwo (A-W i CP), nie oznacza, że można mnie pomawiać i znieważać, co oskarżony notorycznie czyni. W Sarmację się już nie bawię, a każda osoba która choć trochę trzeźwo myśli zauważy, że od czasu kiedy rzuciłem obywatelstwe NIE PRZEJAWIŁEM ŻADNEJ AKTYWNOŚCI w sarmacji, także wiązanie mnie z ostatnimi zabawami w pucz, tudzież wiązanie z jakimiś sondami jest jaskrawym przykładem pomówienia - co godzi w mój imidz zagranicą.

Natomiast o zachowaniu oskarżonego dowiedziałem się za sprawą osób trzecich. Pragnę nadmienić, iż działa on w warunkach recydywy, albowiem już raz, całkiem niedawno został skazany za pomówienie mojej osoby - dlatego też wnioskuję o karę w wymiarze 3 miesięcy.

Liczę, że sąd podzieli moją opinię, że osoby nie będące już zainteresowane zabawą w Księstwo nie powinny być ofiarami insynuacji i frustracji oskarżonego.

Informuję również, że nie interesują mnie kolejne przeprosiny oskarżonego, ponieważ nie zbieram makulatury, w dodatku zawierającej treści o przeciętnych walorach literackich.
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
User avatar
Andrzej Swarzewski
Posts: 4733
Joined: 18 Sep 2010, o 16:30

Re: Kaxiu vs Zółtowski

Post by Andrzej Swarzewski »

Wysoki Sądzie,
Przepraszam i jestem gotów ponieść konsekwencje spamowania w Sądzie, ale mam pytanie : Czy osoby bez obywatelstwa mogą składać pozwy? I czy również są równe wobec prawa?
Andrzej Swarzewski
Locked

Return to “Archiwum Biura Podawczego”