Przysięgi wojskowe

Magnum
Gadu-Gadu: 1980603

Przysięgi wojskowe

Post by Magnum »

W tym dziale każdy nowy żołnierz ma obowiązek złożyć przysięgę wojskową. Rota przysięgi dostępna jest pod linkiem http://ksz.sarmacja.org/dla-zolnierzy
ImageImageImageImageImage

Image
Marcin Grzelak

Re: Przysięgi wojskowe

Post by Marcin Grzelak »

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
(-) Marcin Grzelak
Leszke
Gadu-Gadu: 11062619

Post by Leszke »

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić!

(-) Szeregowy Leszek Żółtowski
Leszek diuk de Ruth
Lewy
Gadu-Gadu: 23645352

Post by Lewy »

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
mat Robert Lewandowski
Dyrektor Muzeum Motoryzacji w Zielnyborze

AD733

Post by AD733 »

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić!

(-) Szeregowy Gustav Heinemann
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

(-) szer. Tomasz Hugo Pac
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Skywalker
Gadu-Gadu: 2551622

Post by Skywalker »

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić, niech moc będzie ze mną.
Image

szer. Administracji KSZ
When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead.
True story..
Goglez Pajzano
Gadu-Gadu: 5751663

Post by Goglez Pajzano »

(ponawiam przysięgę)
Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić, tak mi dopomóż Bóg.
kpr. Goglez v-hr. Pajzano
SFarny
Gadu-Gadu: 10569525

Post by SFarny »

Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak Mi dopomóż Bóg!

(-) Marko Antonio Oneto Zuniga
Marko Antonio Oneto Zuniga
Mieszkaniec Książęcego Miasta Grodzisk.
Brak Obywatelstwa(na razie) , Bezrobotny (na razie)

ID; AD983
Iwan
Gadu-Gadu: 12513983

Post by Iwan »

„Ja, żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych, przysięgam służyć wiernie Księciu i Koronie, bronić niepodległości Księstwa Sarmacji i jego granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza sarmackiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić”.

Tak mi dopomóż Bóg
szer. Artur Iwaszko
radca ds. Wartości Starosarmackich
Redaktor "Wiejskiej Sielanki"

Locked

Return to “Przysięga Wojskowa”