Dyskusja

Locked
Cudzoziemiec 1

Dyskusja

Post by Cudzoziemiec 1 »

Warto dodać, że Kwazi jest żonaty z Edytą, córką Zbyszka ;)
Kwazi
Gadu-Gadu: 3843286

Re: Rejestracja rodów

Post by Kwazi »

RCA wrote:Warto dodać, że Kwazi jest żonaty z Edytą, córką Zbyszka ;)

Tak w ogóle - patrząc na drzewo rodu von Thorn - zauważyłem pewien brak. Edyta, zanim wyszła za mnie, adoptowała Bartka Sadleja z Gellonii. Ja go uznaję za swojego syna, ale nie wymieniłem go w swoim drzewie rodowym (podobnie jak Gerarda Szopkowskiego i Yaraeha Euskadi), gdyż ograniczyłem się do osób uznanych przez naszego seniora i mających potencjalne prawa do spuścizny Cesarskiego Domu.
Kristof Stanislau Mihael Kvazi (T0005)
NIE Jaśnie Oświecony
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Kwazi wrote:Tak w ogóle - patrząc na drzewo rodu von Thorn - zauważyłem pewien brak. Edyta, zanim wyszła za mnie, adoptowała Bartka Sadleja z Gellonii. Ja go uznaję za swojego syna, ale nie wymieniłem go w swoim drzewie rodowym (podobnie jak Gerarda Szopkowskiego i Yaraeha Euskadi), gdyż ograniczyłem się do osób uznanych przez naszego seniora i mających potencjalne prawa do spuścizny Cesarskiego Domu.

O ile się nie mylę, mowa o Bartoszu von Thorn-Browarczyku? Jeśli tak, to został on z Rodu wykluczony jeszcze w 2008 roku (tu źródło). Natomiast pojawiło się również wówczas pytanie do Edyty, na które nie wiem czy była udzielona przez Edytę odpowiedź: "I ostatnia kwestia. Dochodzą mnie słuchy - Edyta - że są w Rodzie jacyś "nowi" synowie - jakim prawem się pytam?" - warto to może wyjaśnić.

Czy wspomniany przez Ciebie Bartek jest nadal w KS aktywny?
Kwazi
Gadu-Gadu: 3843286

Post by Kwazi »

RCA wrote:Natomiast pojawiło się również wówczas pytanie do Edyty, na które nie wiem czy była udzielona przez Edytę odpowiedź: "I ostatnia kwestia. Dochodzą mnie słuchy - Edyta - że są w Rodzie jacyś "nowi" synowie - jakim prawem się pytam?" - warto to może wyjaśnić.

Po Bartku kolejnym synem Edyty był już nasz wspólny syn - Mateusz.
I zdaje się, że to nie jest problem Rodu von Thorn, gdyż on nie nosi Twojego nazwiska.

RCA wrote:Czy wspomniany przez Ciebie Bartek jest nadal w KS aktywny?

Nie. Mam z nim kontakt tylko na facebooku.

Może jakiś moderator powinien przenieść naszą dyskusję do innego działu?
Kristof Stanislau Mihael Kvazi (T0005)
NIE Jaśnie Oświecony
Daniel J. Tauer-Krak
Gadu-Gadu: 0

Post by Daniel J. Tauer-Krak »

Kwazi wrote:Może jakiś moderator powinien przenieść naszą dyskusję do innego działu?

Jakby nie było to pasuje do tego działu, ale raczej nie do tego wątku. Zaraz podzielę.
Image
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Locked

Return to “Archiwum”