Przewodnik

Wykaz zadań jakie wykonali poszczególni Nowi Mieszkańcy

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 6595
Rejestracja: 21 maja 2010, o 10:31
Gadu-Gadu: 3081508
Lokalizacja: Nadzieja
Kontakt:

Przewodnik

Post autor: Hugo » 7 kwie 2017, o 23:20

W tym dziale znajdują się i znajdą wątki poświęcone Nowym Mieszkańcom - zadaniom związanym z uzyskiwaniem odznaczeń Orderu Wschodzącej Gwiazdy i samego Orderu.

"Nowy Mieszkaniec" w tym przypadku oznacza, że ktoś mieszka w Sarmacji nie dłużej niż 12 miesięcy (w zaokrągleniu do kwartałów, żeby de facto nawet ktoś o trochę dłuższym stażu mógł otrzymać).

Wątki będą aktualizowane przynajmniej po zakończeniu kwartału, choć będę się starał je aktualizować częściej - może raz na miesiąc. A dla nowo zarejestrowanych osób wątek będzie zakładany krótko po zarejestrowaniu i postaram się, żeby był aktualny w chwili zakładania. Jednak nie będę zakładał wątku, gdy ktoś nie będzie przejawiał większej aktywności. Więc jeśli nie ma Twojego wątku w tym dziale, a planujesz być aktywny - napisz proszę na PK wiadomość; oczywiście w miarę uaktywniania się Nowego Mieszkańca będę starał się zakładać wątek, ale zawsze może umknąć.

Wykonane zadanie będzie wykreślane w wątku. Bardzo mi pomożecie, będę wdzięczny, jeśli sami wskażecie jego wykonanie w swoim wątku. Oczywiście, jeśli jakieś zadanie zostało pominięte, proszę o wskazanie wykonania. Jeśli ktoś chce pomóc i wskazać w czymś wątku, że ta osoba wykonała dane zadanie - też będę wdzięczny. Tylko we wszystkich tych przypadkach bardzo proszę o źródło/a.

UWAGA! Niniejszy dział nie jest agregowany na stronie głównej!
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża


gg 3081508
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Zablokowany

Wróć do „Order Wschodzącej Gwiazdy”