Page 1 of 1

Przewodnik

Posted: 7 Apr 2017, o 22:20
by Hugo
W tym dziale znajdują się i znajdą wątki poświęcone Nowym Mieszkańcom - zadaniom związanym z uzyskiwaniem odznaczeń Orderu Wschodzącej Gwiazdy i samego Orderu.

"Nowy Mieszkaniec" w tym przypadku oznacza, że ktoś mieszka w Sarmacji nie dłużej niż 12 miesięcy (w zaokrągleniu do kwartałów, żeby de facto nawet ktoś o trochę dłuższym stażu mógł otrzymać).

Wątki będą aktualizowane przynajmniej po zakończeniu kwartału, choć będę się starał je aktualizować częściej - może raz na miesiąc. A dla nowo zarejestrowanych osób wątek będzie zakładany krótko po zarejestrowaniu i postaram się, żeby był aktualny w chwili zakładania. Jednak nie będę zakładał wątku, gdy ktoś nie będzie przejawiał większej aktywności. Więc jeśli nie ma Twojego wątku w tym dziale, a planujesz być aktywny - napisz proszę na PK wiadomość; oczywiście w miarę uaktywniania się Nowego Mieszkańca będę starał się zakładać wątek, ale zawsze może umknąć.

Wykonane zadanie będzie wykreślane w wątku. Bardzo mi pomożecie, będę wdzięczny, jeśli sami wskażecie jego wykonanie w swoim wątku. Oczywiście, jeśli jakieś zadanie zostało pominięte, proszę o wskazanie wykonania. Jeśli ktoś chce pomóc i wskazać w czymś wątku, że ta osoba wykonała dane zadanie - też będę wdzięczny. Tylko we wszystkich tych przypadkach bardzo proszę o źródło/a.

UWAGA! Niniejszy dział nie jest agregowany na stronie głównej!