Adam Jerzy Piastowski

Labirynt quizowy z okazji 15-lecia Księstwa Sarmacji
Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Re: Adam Jerzy Piastowski

Post autor: Hugo » 25 maja 2017, o 22:46

Adam wszedł do kolejnej komnaty [A3]. Tym razem było tam całkiem pusto - żadnego stwora, złota, ani przedmiotu. Po oględzinach komnaty, okazało się, że Adam mógł tylko skręcić w prawo [B3], no i oczywiście zawrócić [A4].

Obrazek

Życie: 5
Atak: 6
Obrona: 7 (hełm 1, rękawice 1, koszula 3, spodnie 1, buty 1)
Eliksiry: 3 (1, 1, 1)
Złoto: 4700 [znalezione 200 + 3x1500 za prawidłową odpowiedź]
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
AJ Piastowski
Gadu-Gadu: 0

Post autor: AJ Piastowski » 26 maja 2017, o 08:13

Komnata była jednak na tyle długa, że aby ją przejść w kierunku B3 musiałem się spocić.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Hugo
Kontakt:

Post autor: Hugo » 26 maja 2017, o 11:19

Adam, gdy tylko wkroczył do komnaty [B3], zobaczył jakiegoś dziwnego stwora. Jednak ten wyglądał okazalej, niż poprzedni. Nie chodził po komnacie, ale spokojnie, jakby kucał na jej środku. I na szczęście nie obserwował komnaty. Był sporych rozmiarów. Adam nie widział kłów potwora. Na pierwszy rzut oka wyglądał jednak na trochę wymagającego przeciwnika (Atak: 8, Obrona: 3).

Stwór nie zauważył Adama, więc mógł zdecydować czy go zaatakować*, czy wrócić [na A3]

Walka rozstrzygnie się w dwóch rundach - jako, że Gracze atakują pierwsi, wygra Adam odnosząc 1 ranę . W związku z tym, walka, jeśli do niej dojdzie, będzie odbywać się z podziałem 1 post/1 rundę
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Awatar użytkownika
AJ Piastowski

Post autor: AJ Piastowski » 26 maja 2017, o 22:55

Skierowałem swoje kroki na przód ku środkowej części komnaty, udało mi się ukradkiem podejść stwora od tyłu. Nagle rozległ się metaliczny dźwięk wyciąganego z pochwy miecza, zaatakowałem z impetem!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Hugo
Kontakt:

Post autor: Hugo » 27 maja 2017, o 00:11

Adam zadaje jedną ranę potworowi [Atak Adama: 6; Obrona potwora: 3]
Potwór zadaje jedną ranę Adamowi [Atak potwora: 8; Obrona Adama: 7]

Adam:
Życie: 4

Potwór:
Życie: 2

Adam może w 2. rundzie:
[1] zadać ponownie cios potworowi
[2] wypić jeden eliksir życia (1, 1, 1)
[3] rzucić się do ucieczki [A3]
Tomasz Ivo Hugo

gg 3081508

Awatar użytkownika
AJ Piastowski

Post autor: AJ Piastowski » 27 maja 2017, o 09:47

A giń, przepadnij, siło nieczysta. Ponownie nacieram na przeciwnika!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Hugo
Kontakt:

Post autor: Hugo » 27 maja 2017, o 15:30

Stwór walczył, ale nie dał rady Adamowi. Na koniec krzyknął przeraźliwie i padł. Gdy Adam odsunął stwora kopniakiem, znalazł pod nim mocny hełm [2], a jego gnieździe 100 szt. złota. Po oględzinach komnaty, okazało się, że Adam mógł tylko iść dalej [C3], no i oczywiście zawrócić [A3].

Obrazek

Życie: 4
Atak: 6
Obrona: 8 (hełm 2, rękawice 1, koszula 3, spodnie 1, buty 1)
Złoto: 4800 [znalezione 300 + 3x1500 za prawidłową odpowiedź]
Tomasz Ivo Hugo

gg 3081508

Awatar użytkownika
AJ Piastowski

Post autor: AJ Piastowski » 27 maja 2017, o 15:37

Wstaje, mimo tylu ran
I znów do góry głowę
Idę dalej
Idę dalej tam gdzie zaprowadzi wzrok, uuuuu
Czyli na C3 :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Hugo
Kontakt:

Post autor: Hugo » 29 maja 2017, o 19:52

Tym razem Adam bez żadnych efektów, po prostu zobaczył w kolejnej komnacie [C3] "znajomego" sfinksa. A ten, gdy go zobaczył, nieomal wpadł w szał:
- Czemu ja nie mogę z nimi walczyć? Znowu będzie urządzał przechwałki! Po co mam jemu w ogóle zadawać pytania, hę?

Adam spojrzał z politowaniem stwora i spokojnie czekał. Sfinks ponownie zaśmiał się donośnie i odezwał się skrzekliwym głosem:
- No dobrze, mądralo, jeśliś gotowy na wyzwanie, odpowiedz na me pytanie. Dowieść swej wiedzy zdołaj i pytanie dobrą odpowiedzią pokonaj. Gdy pytanie zbyt ciężkie się okaże, część zdrowia mi przekażesz. Gotowy?!
- No dalej, dalej... - odpowiedział nonszalancko Adam, machając wyzywająco na sfinksa ręką.
- A zatem odpowiedz mi... jeśli zdołasz... - powiedział głośno już bez śmiechu, po czym jakby zaczął czegoś szukać mamrotał pod nosem, a głośno zwrócił się do Adama - Jaką nazwę nosi wulkan, który znajduje się na terenie Trzyczaszkowa? Ha!

Sfinks usiadł sobie w tym samym miejscu, w którym stał i zaczął miarowo stukać pazurem o kamienie, w oczekiwaniu na odpowiedź.
Tomasz Ivo Hugo

gg 3081508

Awatar użytkownika
AJ Piastowski

Post autor: AJ Piastowski » 29 maja 2017, o 21:12

Krótko, zwięźle i na temat Skunksie, yyy znaczy Sfinksie.... Demon, ten wulkan to Demon się nazywa.
ObrazekObrazek

Zablokowany

Wróć do „Labirynt”