Postępy drużyny narodowej?

Dział archiwalny sportów sclavińskich
Forum rules
Image
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A
Piotr III Łukasz

Re: Postępy drużyny narodowej?

Post by Piotr III Łukasz »

No i bardzo dobrze, sprawny komentarz zawsze się przyda.
I pobudzi aktywność.
Ja o sporcie lubię czytać. Już od tego się męczę i czuję, że dobrze spożytkowałem czas czytania, tak na sportowo.
(—) Piotr III Łukasz
książę Sarmacji
Ojciec Założyciel Księstwa Sarmacji
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Popieram powołanie kolegi Tomovica na Skeretarza Prasowego Drużyny Narodowej "Łączy nas beton" :)
Piotr III Łukasz

I żaden mech nam nie straszny!

Co w czasach Terminatora nabierze nowego znaczenia.
(—) Piotr III Łukasz
książę Sarmacji
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Wczorajszego wieczora Pierwsza Liga Mikroświatowa zainaugurowała rozgrywki kolejnego sezonu. W lidze zmierzy się w sumie osiem drużyn (kolejne osiem tworzy Drugą Ligę Mikroświatową) z czego aż cztery to drużyny z Rzeczpospolitej. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z nieobliczalnym Elderlandem prowadzonym przez Kaufmana.

W naszej drużynie w pierwszym składzie zagrali: Pozar - Knapp, Lazar, Jese, Farhadi (56' Gacic) - Alonso, Nordh, Gidmark, Gül (83' Jakopic) - Toftegaard, Geddie. Zagraliśmy ustawieniem 4-4-2, które nie jest typowe dla Sclavinii, ani tym bardziej nie jest optymalne ze względu na obecne drużyny umiejętności. Znalazło to odzwierciedlenie w ocenie wskaźników poszczególnych formacji - obrona 9, pomoc 11, atak 12. Spotkanie rozgrywaliśmy na boisku w Elderlandzie. Duch von Witta unosił się nad trybunami mocno.

Precyzyjnie udało nam się przewidzieć i z grubsza zneutralizować taktykę przeciwnika. Wygraliśmy spotkanie strzelając Elderlandowi 4 bramki, tracąc przy tym 2. Toftegaard znalazł się w 11 kolejki, zaś ja zostałem managerem kolejki.

Wynik meczu otworzyli Elderlandczycy już w 15 minucie. Broniewicz sięgnął piłkę po rzucie rożnym i pokonał Pozara. Sclavińczycy zdobyli bramkę wyrównującą w 37 minucie spotkania, gdy wykonujący rzut wolny pośredni Gül odszukał Alonso, a ten skierował piłkę do bramki Thuressona. Kolejna bramka padła już w 67 minucie po podaniu Gidmarka do Toftegaarda, który silnym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza gospodarzy. Cztery minuty później Gül bezbłędnie wykonał rzut karny, i w spotkaniu było już 1:3. Czwartą bramkę dla Sclavińczyków zdobył, w 90 minucie, Geddie. Jakopic wrzucając piłkę w pole karne znalazł głowę Geddiego, a ten nie dał najmniejszych szans bramkarzowi. Wynik spotkania na 2:4 ustalił w 92 minucie Broniewicz, który zdobył swoją drugą bramkę w meczu.

Kolejny mecz, 21.02, gramy z Hasselandem, czyli wicemistrzami v-świata (przegrali swój pierwszy mecz 1:2 z Baridasem).
Ludwik Tomović

Post by Ludwik Tomović »

Czyli mój komentarz poniósł drużynę, gratulacje :D
ImageImageImageImageImage

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Piotr III Łukasz

No i rewelacja, gratulacje!
(—) Piotr III Łukasz
książę Sarmacji
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Drodzy,

wiem, że zaniedbałem relacjonowanie postępów drużyny narodowej... bynajmniej nie dlatego, że nie było czego relacjonować. Liga Mikroświatowa (gramy w najwyższej klasie) ma za sobą połowę sezonu i właśnie dziś rozpoczęła rozgrywki w rundzie rewanżowej. Na nasze barki spadły dwa spotkania pod rząd z Mistrzami V-Świata - Baridasem. Poprzednie zremisowaliśmy 0:0, co było ogromną niespodzianką, a dziś... dziś 4:0. DLA NAS! Baridas całkowicie rozbity, do przerwy 3:0. SENSACJA to mało powiedziane. Dziś Eldorat nie śpi.

Warto też powiedzieć jak się mamy w tabeli... no i to chyba nie jest wstyd, ale prowadzimy ;) Wygraliśmy 5 spotkań, zremisowaliśmy 2 i przegraliśmy 1. Strzeliliśmy 16 bramek, straciliśmy 5. Mamy 17 punktów i sześć spotkań do końca sezonu. Dwa punkty przewagi nad drugim Wandystanem i aż 5 punktów nad trzecim Baridasem i czwartym Hasselandem (wicemistrzowie). Nie jest źle. Pracuję nad rozwojem drużyny i wzmocnieniem jej przed kolejnym sezonem. Jest ciekawie.

Co myślicie?
Piotr III Łukasz

Rzeczywiście sensacja, gratulacje
(—) Piotr III Łukasz
książę Sarmacji
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Wygrywamy z Hasselandem, który w ostatniej chwili odzyskał swego trenera. Trochę skoczyła nam więc adrenalina. Kończyliśmy mecz w 10, grając tak ostatnie 15 minut. W tym czasie, w 90' tracimy bramkę, przy prowadzeniu 2:0. Nie ma dramatu. Ostatnie spotkanie gramy z nieobliczalnym Elderlandem, który na ruszcie mamy już 4:2 z początku sezonu. Jak będzie w rewanżu? Gramy u siebie! Czy będzie feta na stadionie? Czy Jednorożce sięgną po Mistrzostwo Ligi Mikroświatowej? Wciąż dwa punkty za nami Baridas. Walczymy do końca.
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

SCLAVINIA! SCLAVINIA! MAMY TO! MISTRZOSTWO LIGI MIKROŚWIATOWEJ! YES! Brawo, brawo, brawo! MAMY TO!

Wielka feta na ulicach Eldoratu trwa w najlepsze!
Locked

Return to “Archiwum sportowe”