Biuro Delegata SZPN w MUP

Dział archiwalny sportów sclavińskich
Forum rules
Image
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A
Locked
зхао
Gadu-Gadu: 0

Biuro Delegata SZPN w MUP

Post by зхао »

Szanowni Sclavińczycy,

w trwających właśnie wyborach Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej pozwoliłem sobie poprzeć kandydaturę JO Diuka Timana Demollariego. Uczyniłem to ze względu na jego duże zaangażowanie, aktywność i przede wszystkim doświadczenie w działalności na polu mikroświatowego footballu. W mojej ocenie zaproponował bardziej sensowne propozycje na walkę z marazmem w MUP, a jego obietnice wyborcze za bardziej możliwe do realizacji (w porównaniu do kontrkandydata). Wziąłem także pod że jest on przede wszystkim Sarmatą i że trzeba wspierać "swoich".

Dziękuję za przeczytanie komunikatu.

Yupeng v-hr Beijin-Zhao
Delegat Główny Sclavińskiego Związku Piłki Nożnej
Cudzoziemiec 1

Re: Biuro Delegata SZPN w MUP

Post by Cudzoziemiec 1 »

Jakie są owe obietnice?
Kto jest kontrkandydatem, i co proponuje?
зхао

Post by зхао »

Wszystkie informacje są w tym samym wątku, ale dla wygody Waszej Książęcej Mości:

1.

- Rewizja statutu (chodzi mi głównie o wyeliminowanie fikcji jaką jest wymóg apolityczności i niezależności od federacji członkowskich, ale może również likwidacja Rady Rewizyjnej i inne uproszczenia).

- Wsparcie MUP w organizacji V-mundialu. Tutaj deklaruje swoją osobistą pomoc przy pisaniu relacji z v-mundialowych kolejek.

- Przegadanie kwestii boostu dla najsłabszych drużyn (głownie dla ewentualnych nowych członków).

2. Kontrkandydatem jest obecny prezydent MUP, Eddard Noqtern:

1. Aktywizacja "Micronational Football" - obiecuję, że pojawi się przynajmniej jeden artykuł na miesiąc. Optymalnie jeden na tydzień/dwa tygodnie.
2. Z powrotem rankingi - prowadzenie rankingu najaktywniejszych lig, najlepszych drużyn: powrót konkursu na Drużynę Miesiąca.
3. "Ambasady" MUP - punkty informacyjne pojawią się na forach przynależących federacji - dzięki nim sprawniej będziemy informować o ważnych wydarzeniach, czy sprawniej poszukiwać "zaginionych" Delegatów.
4. Dokonanie wyboru organizatorów kolejnego V-mundialu, pomoc w przygotowaniach i planowaniu.
5. Wypełnianie celów statutowych.
6. Utrzymanie na stanowisku Wiceprezydenta tow. Michała Michaelusa.

Jego program jest obszerniejszy, ale wątpię, że poradzi sobie z natłokiem tych wszystkich obowiązków, biorąc jeszcze pod uwagę jego aktywność w Hasellandzie. Zmartwiło mnie również, że zakończenie etapu zgłaszania kandydatur ogłosił 4 dni po terminie.

Co do Timana Demollariego, to wiem, że jest on skoncentrowany na aktywności w dziedzinie sportowej i dzięki temu jestem bardziej pewny tego, że podoła zadaniu.
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

To nie tyle moja wygoda, co dbałość o życie naszego forum, wiecie, rozumiecie :)
Dziękuję bardzo. Z całą pewnością reforma MUP jest potrzebna.
зхао

Post by зхао »

RCA wrote:To nie tyle moja wygoda, co dbałość o życie naszego forum, wiecie, rozumiecie :)
Dziękuję bardzo. Z całą pewnością reforma MUP jest potrzebna.

Oczywiście że rozumiem Wasza Książęca Mość.

Poinformuję także o wynikach głosowania niezwłocznie po jego zakończeniu. W momencie pisania tego posta jest 2:1 dla Eddarda Noqterna.
зхао

Post by зхао »

Piotr III Łukasz

Post by Piotr III Łukasz »

No i fajnie, niech żyje!
Ktokolwiek by to nie był :)
(—) Piotr III Łukasz
książę Sarmacji
Ojciec Założyciel Księstwa Sarmacji