Dyskusja nad tym czego potrzebuje Sarmacja

Awatar użytkownika
Remigiusz L.
Gadu-Gadu: 0

Re: Dyskusja nad tym czego potrzebuje Sarmacja

Post autor: Remigiusz L. » 25 wrz 2017, o 21:18

Ricardo pisze:Ale Jaśnie Oświetlony Diuk Vladimir ik Lihtenštán to lojalny obywatel Teutonii, w związku z czym wątpię, że zdecyduje się On na migrację do Starosarmacji. Ja też póki co nie zamierzam.
Ja nie zmuszam nikogo do emigracji, zaznaczam tylko, że istnieje już taka możliwość ;)
Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 26 wrz 2017, o 21:32

Vladimir pisze:Być może kogoś produkowanie urzędowych papierków i pisanie prawa bawi, mnie ani trochę. Poza tym zdobycie jakiejkolwiek funkcji publicznej w samorządzie nie jest trudne.
Rozumiem, że to obecne stwierdzenie, które przystaje do obecnych warunków, ale myślę, że jako Obywatel o zacnym stażu dobrze Diuk zdaje sobie sprawę, że gdyby aktywność była na przyzwoitym poziomie tj. przynajmniej takim jak 2-3 lata temu to konkurencja była dość spora i trzeba było dużo więcej efektywnie pracować i mieć trochę szczęścia. Czyż nie prawda?

Co do tematu głównego wątku to myślę, że przede wszystkim brakuje czasu i nowej formuły w duchu obecnej rzeczywistości oraz dostępu do nowinek technicznych. Przez to również ludzie mniej ze sobą dyskutują.
Obrazek
(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA

Awatar użytkownika
Vladimir
Gadu-Gadu: 12360609

Post autor: Vladimir » 26 wrz 2017, o 21:37

Laurencjusz pisze:
Vladimir pisze:Być może kogoś produkowanie urzędowych papierków i pisanie prawa bawi, mnie ani trochę. Poza tym zdobycie jakiejkolwiek funkcji publicznej w samorządzie nie jest trudne.
Rozumiem, że to obecne stwierdzenie, które przystaje do obecnych warunków, ale myślę, że jako Obywatel o zacnym stażu dobrze Diuk zdaje sobie sprawę, że gdyby aktywność była na przyzwoitym poziomie tj. przynajmniej takim jak 2-3 lata temu to konkurencja była dość spora i trzeba było dużo więcej efektywnie pracować i mieć trochę szczęścia. Czyż nie prawda? [...]
Tak, ma JO Wicekról rację (może nie dwa lub trzy lata temu, a raczej pięć lub sześć), ale właśnie rozmawiamy o tym, czego Sarmacja potrzebuje dziś i jaka jest dziś. Jeśli sytuacja się zmieni w przyszłości, będziemy mogli znowu wrócić do tej dyskusji.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
diuk Abvienolheimu, wicehrabia Tselebormu

Awatar użytkownika
Ricardo

Post autor: Ricardo » 1 paź 2017, o 13:36

Trochę pogadali. Wiemy czego potrzeba i czekamy aż samo się zrobi.
(—) Wicehrabia Ricardo Conejo Cuadrado

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja o Konstytucji”