Przegląd prasy

miejsce właściwe dla spraw związanych z osobą Arcyksięcia Teutończyków Wojciecha Hergemona
Post Reply
kaxiu

Przegląd prasy

Post by kaxiu »

Zapewne nie wszyscy wiedzą, ale pomimo tego, że Księstwo Zielnyboru znajduje się na wyjątkowym zadupiu dochodzi tutaj prenumerowana przeze mnie prasa zagraniczna. I tak oto trafiły w moje ręce komiksy dreamlandzie.

Pomijam w tym poście już kwestie prób bezpośredniego oddziaływania Dreamlandu na sarmacką politykę. Na to zgody rządu nie ma i nie będzie, zresztą starczy przypomnieć o naszej reakcji na wpierdzielanie się przez dreamlandzkiego ministra do Sejmu.

Natomiast - pierwszy komiks (ten z wierszem) wyjątkowo przypadł mi do gustu. Wskazuje też, że w Dreamlandzie wiedzą znacznie więcej o naszej wewnętrznej polityce niż my o polityce KD. Drugi komiks to już raczej typowa jarmarczność w wykonaniu dreamlandzkim.
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
leszcz

Re: Przegląd prasy

Post by leszcz »

celne. i sami się autozrecenzowali w komciach!
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Re: Przegląd prasy

Post by Guedes de Lima »

kaxiu wrote:Wskazuje też, że w Dreamlandzie wiedzą znacznie więcej o naszej wewnętrznej polityce niż my o polityce KD.

Mam pewne podejrzenia z czego to może wynikać ale pozostawię to dla siebie, gdyż zdarza mi się zaglądać do KD.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Post Reply

Return to “Gabinety Arcyksięcia”