Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Tutaj możesz złożyć wniosek o nadanie obywatelstwa bądź się go zrzec
Forum rules
Przed złożeniem wniosku, zapoznaj się z informacjami podanymi w wątku poniżej.
Locked
Hohenzollern
Gadu-Gadu: 5403509
Tlen: pipipioter@tlen.pl

Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post by Hohenzollern »

Wasza Królewska Wysokość,
Baridajki, Baridajczycy,

Wielu z was mnie pewnie nie zna, lecz dużo osób mnie kojarzy, zwłaszcza tych, którzy obecnie sprawują władzę w Baridasie. Nie będę ukrywał, nie wiem na jak długo przybyłem, nie mam pojęcia też co będę robił. Wiem jednak jedno chce działać na rzecz naszej ojczyzny. Nie muszę chyba tłumaczyć, ani rozprawiać że prawie od początków swojej wirtualnej kariery byłem związany z Baridasem, chyba nigdy nie opuściłem go na rzecz innej prowincji czy też kraju korony Księstwa Sarmacji. Jestem więc związany z Królestwem na dobre i na złe, czego nie zamierzam zmieniać w najbliższym czasie.

W związku z powyższy składam wniosek o przywrócenie obywatelstwa;

Ja, Jaśnie Oświecony Fryderyk von Hohenzollern, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.
Image
ImageImageImage
(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post by Filip I Gryf »

JO Diuku,

Zgodnie z art. 3 ust. 5 Ordonansu Króla o wartościach najwyższych i obywatelstwie — Kodeks Społeczny przywracam obywatelstwo baridajskie. Jest bardzo ważną rzeczą, że nasi Baridajczycy wracają z mroków realiozy i ubiegają się o obywatelstwo Baridasu. Gratuluję i składam najszczersze życzenia. :D
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
Locked

Return to “Wnioski związane z obywatelstwem”