Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Tutaj możesz złożyć wniosek o nadanie obywatelstwa bądź się go zrzec
Forum rules
Przed złożeniem wniosku, zapoznaj się z informacjami podanymi w wątku poniżej.
Locked
Piotr_II_Grzegorz

Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post by Piotr_II_Grzegorz »

Ja, Piotr II Grzegorz, król senior, oświadczając, że spełniam wymogi dla nadania obywatelstwa baridajskiego, niniejszym proszę o jego nadanie.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa

Post by Laurẽt »

Wasza Królewska Wysokość,

dla formalności oraz zgodnie z art. 3 ust.8 Ordonansu Króla o wartościach najwyższych i obywatelstwie — Kodeks Społeczny wnoszę o złożenie przysięgi.

„Ja, NN, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej.

Baridas sáno alta!

Laurẽt Gedeon I
Piotr_II_Grzegorz

Post by Piotr_II_Grzegorz »

Ja, Piotr II Grzegorz, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać. Tak mi dopomóż świecki Wando i wszyscy świeccy.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Post by Laurẽt »

Wasza Królewska Wysokość,

zgodnie z art. I ust.7 Praw Kardynalnychna wieczną rzeczy pamiątkę przez Króla nadanych niżej wymienionemu mieszkańcowi Ciuad de Bravo nadajemy obywatelstwo baridajskie:

JKW Piotr II Grzegorz

Baridas sáno alta!

Laurẽt Gedeon I
Locked

Return to “Wnioski związane z obywatelstwem”